Wypadek w pizzerii nagrały kamery ochrony. Teraz jest hitem TikToka

13

Amerykanka opublikowała na TikToku wideo z pizzerii, w której pracuje. Kamery zarejestrowały wypadek z jej udziałem. Nagranie obejrzało półtora miliona ludzi.

Wypadek w pizzerii nagrały kamery ochrony. Teraz jest hitem TikToka
Wypadek w pizzerii (TikTok, @lillamb85)

Pracująca w pizzerii Amerykanka opublikowała na TikToku wideo, które stało się hitem. Kamery ochrony w lokalu zarejestrowały niecodzienną sytuację. W trakcie pracy doszło do drobnego wypadku, który narobił wiele bałaganu.

Na początku nagrania widać normalny dzień pracy dwóch kobiet. Jedna z nich stoi przy kasie i obsługuje klienta. Po chwili druga wychodzi z innego pomieszczenia z wielką torbą pełną pizz gotową do transportu. Pracownica nie zauważa stojaka z napojami gazowanymi i trąca go kanciastym opakowaniem. Upadające na ziemie butelki eksplodują i oblewają cały lokal, wraz z przebywającymi w nim osobami.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Hit TikToka

Wideo stało się hitem TikToka. Do tej pory obejrzało je półtora miliona internautów. Zebrało niespełna 80 tysięcy polubień i 1400 komentarzy. Komentujący zastanawiali się, czy klient, który został spryskany napojami, otrzymał rabat na swoje zamówienie.

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić