Dagmara Smykla| 

Wypadek w Warszawie. Znasz go? Policja szuka hulajnogisty

235

Mężczyzna widoczny na zdjęciu jest poszukiwany przez warszawską policję. W sierpniu spowodował wypadek, w wyniku którego ranna została przypadkowa kobieta. Stołeczna policja właśnie opublikowała jego wizerunek.

Wypadek w Warszawie. Znasz go? Policja szuka hulajnogisty
Znasz go? Warszawska policja szuka tego mężczyzny (Policja)

Policja szuka mężczyzny, który jadąc na hulajnodze, potrącił pieszą. Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego.

Nieznany dotąd mężczyzna wjechał w pieszą, powodując u niej obrażenia ciała. Wizerunek sprawcy tego zdarzenia, jak i jego przebieg zarejestrowały kamery - informuje podinsp. Robert Szumiata ze stołecznej policji.

Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach osobę, proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami w siedzibie jednostki KRP I - Śródmieście przy ulicy Wilczej 21.

Do wypadku doszło 22 sierpnia tego roku na ulicy Plac Bankowy. Mężczyzna jadący hulajnogą zderzył się z pieszą. Poszkodowana została ranna, ale policja nie precyzuje, jakie były jej dokładnie obrażenia.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę, dzwoniąc na numer 4772 391 73, 112 bądź pisząc maila na adres: komendant.krp1@policja.gov.

Zobacz także: Zobacz też: Mandat za brak maseczki. "Stosujemy w ostateczności"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić