Wypadek w Warszawie. Zobacz, co zrobiła kierująca kią. Wszystko się nagrało

184

W okolicy warszawskiego Węzła Salomea doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierująca autem marki Kia w ostatniej chwili postanowiła pozostać na głównej trasie i doprowadziła do zderzenia trzech pojazdów. Dwie osoby trafiły do szpitala. Kanał "Stop Cham" na YouTube opublikował nagranie z tego zdarzenia.

Wypadek w Warszawie. Zobacz, co zrobiła kierująca kią. Wszystko się nagrało
Groźny wypadek w Warszawie. Dwie osoby trafiły do szpitala (YouTube)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, który ma także swój profil na platformie X, regularnie dowiadujemy się o nietypowych lub groźnych wydarzeniach na polskich drogach. Tym razem pojawił się tam film z Warszawy.

We wtorek doszło tam do wypadku z udziałem trzech aut. Na filmiku widzimy, że zderzenie powstało w wyniku nieuwagi kierującej Kią, która najpierw zjechała na prawy pas, jednak w ostatniej chwili zmieniła zdanie i postanowiła jechać prosto.

Sęk w tym, że nie zachowała podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zamiast mocno spowolnić auto, nie spojrzała w lusterko i wjechała w Alfę Romeo, która siłą uderzenia uderzyła w białe Porsche. Cała sytuacja wyglądała bardzo groźnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tragiczny wypadek na autostradzie. Ciężarówka wbiła się w dwa samochody
Wypadek z udziałem 3 aut: Kia, Alfa Romeo i Porsche. Kierująca Kią w ostatniej chwili postanowiła pozostać na Trasie Salomea i uderzyła w Alfę, która z kolei uderzyła w Porsche. Kierująca Kią oraz pasażerka Alfy zostały zabrane do szpitala - czytamy w opisie filmu na YouTube.

Internauci ostro o kierującej Kią

W komentarzach pod filmem w serwisie YouTube widać jasno, kto zawinił w tej sytuacji.

Linia ciągła, strefa wyłączona z ruchu....a co mi tam-tu se skręcę, bo mi się zjazdy pomyliły. Mam nadzieję, że zostanie na stałe wyeliminowany z ruchu drogowego - podkreśla jeden z internautów.
Na tym zjeździe to właściwie standard. W ubiegłym roku widziałem tam tira wyłamującego się na wstecznym, bo jednak chciał dalej w Jerozolimskie. Zablokował w ten sposób wszystkie cztery pasy - dodaje kolejna osoba.

W 2023 r. Polska odnotowała spektakularny spadek liczby wypadków i zabitych. Z danych opublikowanych przez GUS wynika, że w I kwartale 2023 r., w odniesieniu do IV kwartału 2022 r., o 20 procent spadła liczba wypadków, o 25 procent liczba zabitych, o 21 procent liczba rannych, zaś liczba kolizji zmniejszyła się o 11 procent.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wypadek z udziałem 3 aut na Tresie Salomea w Warszawie #1449 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić