Wyruszył z Polski. To, co się działo na lotnisku, porusza do łez

92

Niesamowicie wzruszająca chwila na lotnisku. Dwie małe dziewczynki nie wiedziały, że za chwilę miały ujrzeć swojego dawno niewidzianego tatę – żołnierza, który właśnie wrócił z Polski. Ich reakcja jest rozbrajająca. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Wyruszył z Polski. To, co się działo na lotnisku, porusza do łez
Żołnierz spotkał się z córkami po 4 miesiącach

Matka dziewczynek Amy Farrell z Grantham nie powiedziała dzieciom, że ich ojciec wraca z Polski do Wielkiej Brytanii po czterech miesiącach nieobecności. Dziewięcioletnia Pixi i siedmioletnia Ivy myślały, że jadą na lotnisko Luton, by odebrać swojego wujka.

Żołnierz wrócił w Polski. Córki nie mogły uwierzyć

Ku ogromnemu zaskoczeniu dziewczynek z terminala nagle wyszedł ich ojciec. Dzieci nie mogły uwierzyć własnym oczom. Ich poruszająca do łez reakcja została zarejestrowana na wideo, które trafiło do dzieci.

Na nagraniu widać, jak zaskoczone i wytęsknione dzieci rzucają się na tatę i obsypują go uściskami i buziakami. Cała rodzina, wreszcie zjednoczona, zalała się łzami.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Gary pracuje w kompanii ISR ​​w 2. batalionie Królewskiego Pułku Anglików w Polsce i wyjechał z domu 30 marca. - Gary jest w wojsku od 17 lat, więc musiałyśmy z tym żyć już od dłuższego czasu – wyjaśniła Amy w rozmowie z "Daily Mail".

- Zadzwonił do mnie i powiedział, że będzie mógł wziąć dwutygodniowy urlop. Moje dziewczyny się pożegnały i były przygotowane, że nie zobaczą swojego taty do października, więc była to ogromna niespodzianka - powiedziała kobieta.

Nic im nie powiedziałam, bo martwiłam się, że jego lot zostanie odwołany lub coś pójdzie nie tak, więc nie chciałam dawać im nadziei. Miałam motyle w brzuchu na lotnisku, bo wiedziałam, że czeka po drugiej stronie ściany na swój bagaż. Te chwile nadrabiają czas jego nieobecności - dodała Amy.

Gary wraca do Polski za tydzień i nie wróci do domu aż do października.

Zobacz także: Co robić nad Bałtykiem, gdy pada deszcz? Kilka opcji na przyjemny urlop nad morzem
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić