Adoptował dziecko z Kambodży. Niewiarygodne, co stało się po latach

503

Jerry Windle z Anderson w Kalifornii adoptował 22-letniego obecnie Jordana z Kambodży, gdy ten miał zaledwie 18 miesięcy. Dziś trzyma za niego kciuki na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Adoptował dziecko z Kambodży. Niewiarygodne, co stało się po latach
Jordan Windle z ojcem. (Instagram)

To była długa droga. Jerry Windle od najmłodszych lat wiedział, że chce być ojcem. Mężczyzna jest jednak homoseksualistą, co dwie dekady temu uniemożliwiłoby mu spełnienie marzenia.

Byłem trochę smutny i przygnębiony faktem, że nigdy nie mógłbym mieć dziecka. Ale zaakceptowałem to - powiedział w "Good Morning America".

Przełomowy moment

Wszystko zmieniło się, gdy czekając w poczekalni u lekarza, znalazł broszurę o adopcji przez samotne osoby.

Mężczyzna od razu przystąpił do działania. Krótko po złożeniu wniosku o adopcję dowiedział się o chłopcu z Kambodży, który przebywał w sierocińcu i był dostępny do adopcji. Gdy tylko zobaczył zdjęcie chłopca, poczuł, że ten jest jego synem.

Windle przywiózł swojego syna, którego nazwał Jordan, do domu w Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2000 roku. Pięć miesięcy po tym, jak rozpoczął proces adopcji.

Kiedy w pierwszej chwili trzymałem go w ramionach, obiecałem mu, że będę najlepszym tatą, jakim mógłbym być. Chciałem, aby jego młodość była pełna podziwu i zdumienia. To była moja misja od pierwszego dnia - twierdzi mężczyzna.

Windle wychował Jordana w Fort Lauderdale na Florydzie. To właśnie tam przyszły olimpijczyk został przypadkowo odkryty w wieku 7 lat na letnim obozie wodnym, na który ojciec ​​zapisał go w ostatniej chwili.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Teraz chłopak zawodowo zajmuje się nurkowaniem. Bierze udział w tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. A dumny ojciec trzyma za niego kciuki w Kalifornii.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić