Wyszła na spacer z psami. To, co się wydarzyło zapamięta do końca życia

63

Mieszkanka Włocławka (woj. kujawsko-pomorskie) wyszła, jak codziennie, na spacer z psami. Chwilę później zaczepiła ją kobieta, której odeszły wody i poprosiła o pomoc.

Wyszła na spacer z psami. To, co się wydarzyło zapamięta do końca życia
Plac zabaw przy ul. Konopnickiej we Włocławku (Google Maps)

Mieszkanka Włocławka wybrała się na spacer z psami w okolice placu zabaw. W pewnym momencie, przy ul. Konopnickiej, zaczepiła ją nieznajoma kobieta. Powiedziała, że odeszły jej wody i poprosiła o pomoc.

Niestety, ciężarna nie była w stanie wytrzymać dłużej. Choć karetka była wezwana, akcja porodowa postępowała niezwykle szybko.

Kobieta zmuszona była pomóc nieznajomej i odebrać jej poród. Mimo że nie ma doświadczenia medycznego, poradziła sobie. Jeszcze przed przyjazdem medyków na miejsce, na świat przyszedł zdrowy chłopczyk. Warto zaznaczyć, że karetka jechała na plac zabaw przy ul. Konopnickiej około pięciu minut.

Dziecko zostało zawinięte w płaszcz i przekazane medykom. Ratownicy jedynie odcięli pępowinę. Zgodnie przyznali, że są pod wrażeniem tego, jak poradziła sobie zarówno kobieta i matka noworodka. Zarówno ona, jaki i chłopczyk czują się dobrze.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić