Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|

Wywiad Igi Świątek z 2018 roku. Dosłownie przewidziała przyszłość

1
Podziel się:

Iga Świątek to niezwykle uzdolniona tenisistka, którą niektórzy nazywają następczynią Agnieszki Radwańskiej. Mało osób pamięta jej wywiad z 2018 roku, w którym dosłownie przewidziała swoją własną przyszłość.

Wywiad Igi Świątek z 2018 roku. Dosłownie przewidziała przyszłość
Iga Świątek całująca swoje trofeum. (PAP, EPA, Corinne Dubreuil)

Iga Świątek dała w tym roku Polakom wielki powód do radości. Wszyscy są niezwykle dumni z jej dokonań we Francji, którymi rozsławiła nasz kraj na całym świecie.

Młoda tenisitka ukończyła mistrzostwa French Open Rolanda Garrosa na pierwszym miejscu. Turniej ten zaliczany jest do tzw. Wielkiego Szlema. Co ciekawe - w 2018 roku tego właśnie życzyła sobie w wieku 19 lat.

Są 19-latki, które wygrywały Wielkie Szlemy - powiedziała w programie "Wilkowicz Sam na Sam", który to opublikowany został na kanale Sport.pl na platformie YouTube.
Zobacz także: Iga Świątek: Chciałabym wygrać wszystkie turnieje Wielkiego Szlema - Sam na sam

Iga Świątek za zwycięstwo we Francji otrzymała łącznie ok. 7 mln złotych - podają Sportowe Fakty. Fani i wierni kibice pytali, na co wyda tak ogromną sumę pieniędzy. Tenisitka przyznała, że ma jedno marzenie, które teraz może zrealizować.

Zawsze chciała mieć jacht i pływać nim po polskich jeziorach. Za 7 mln zł zdecydowanie można zrealizować takie marzenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Juliusz
2 lata temu
Teraz się będą wszyscy przyklejali koledzy i przyjaciele "Od razu wiedzieliśmy" Gdyby nie my" W takiej sytuacji to ciężka praca rodziców, trenerów a potem zawodnika. Fajna dziewczyna życzę jej sukcesów 😉😁👍
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić