Deep Nostalgia jest hitem. Niesamowite, co robi ze zdjęciami

4

Na rynku pojawiła się nowa strona internetowa, która od razu podbiła serca internautów. Dzięki Deep Nostalgia można ożywiać osoby uwiecznione na zdjęciach. Również tych sprzed wielu lat.

Deep Nostalgia jest hitem. Niesamowite, co robi ze zdjęciami
Strona Deep Nostalgia ożywia osoby na zdjęciach (YouTube)

Internauci szybko pokochali nową stronę internetową. Deep Nostalgia zyskała ich wielką sympatię. Dzięki niej mogą ożywić uwiecznione na zdjęciach osoby. Wiele osób nie ukrywało swojego wzruszenia, gdy po raz pierwszy od wielu lat zobaczyli na krótkim filmiku swojego bliskiego, który zmarł wiele lat temu.

Działanie Deep Nostalgii zaskakuje internautów. Usługa polega na wrzuceniu na stronę zdjęcia z twarzą danej osoby. Następnie system generuje krótkie wideo, na którym głowa postaci zaczyna się poruszać i mrugać oczyma. Fotografia nie może być ogólna, jak np. moment jazdy na motorze. W ruch wprawiana jest tylko sama głowa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Deep Nostalgia szybko stała się hitem sieci. Oprócz zdjęć bliskich z dalekiej przeszłości "na warsztat" wzięto również fotografie znane na całym świecie. Internauci nie oszczędzili nikogo. Na warsztat poszły znane zdjęcia portretowe między innymi noblistki Marii Skłodowskiej-Curie, czy amerykańskiego prezydenta Abrahama Lincolna.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Jak skorzystać z Deep Nostalgia?

Korzystanie z Deep Nostalgia jest bardzo proste i nie powinno sprawiać nikomu problemów. Wystarczy założyć bezpłatne konto na www.myheritage.pl/deep-nostalgia i przesłać wybrane przez nas zdjęcie. Po chwili sztuczna inteligencja tworzy krótkie wideo.

Zobacz także: Będzie kaucja na butelki, a zwrot możliwy bez paragonu. Przedsiębiorcy komentują
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić