Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Zaatakował kierowcę na światłach. Jego reakcja była natychmiastowa

213
Podziel się

Na jednym ze skrzyżowań w Warszawie doszło do konfrontacji pomiędzy dwoma kierowcami. Agresywny mężczyzna podbiegł do samochodu i rzucił się z pięściami na kierowcę. Jego atak szybko został jednak udaremniony — kierowca użył gazu pieprzowego i trafił agresorowi prosto w twarz.

Zaatakował kierowcę na światłach. Jego reakcja była natychmiastowa
Zaatakował kierowcę na skrzyżowaniu (YouTube)
bEUVqHwB

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na jednym z ruchliwych skrzyżowań Warszawy. Na nagraniu, które udostępnił kanał "Stop Cham" na YouTube widać, jak do stojącego na światłach samochodu podbiega nieznany mężczyzna, który najprawdopodobniej był kierowcą pojazdu jadącego z tyłu.

Rzucił się z pięściami. Kierowca zareagował natychmiast

Mężczyzna zachowywał się agresywnie. Najpierw w ostrych słowach zwrócił się do kierowcy, a później rzucił się na niego z pięściami. Siedzący w szarym samochodzie nie zwlekał z odpowiedzią i zareagował natychmiast. Wykorzystał gaz pieprzowy, trafiając nim prosto w twarz agresywnego mężczyzny.

bEUVqHwD

Sprawca najwidoczniej nie był na to przygotowany. Później film pokazuje, jak agresor chodzi obok samochodu zamroczony po ataku gazem. Próbuje uderzyć kierowcę w pojeździe jeszcze raz, ale dostaje drugą dawkę sprayu. Nie wiadomo, czym dokładnie zakończyła się ta konfrontacja.

bEUVqHwJ

Nie wiadomo, co było przyczyną

Autorzy nagrania podkreślają, że nie wiedzą, dlaczego mogło dojść do tego konfliktu. Najprawdopodobniej jeden z kierowców zajechał drogę drugiemu. Chwalą jednak natychmiastową reakcję kierującego szarym pojazdem.

Film wywołał ogromne zainteresowanie internautów, którzy w ostry sposób zaczęli komentować to, co się działo na jednym z warszawskich skrzyżowań. Większość zdecydowanie potępia zachowanie agresora.

Bardzo dobrze zrobił - szybko i skutecznie ostudził jego [agresywnego mężczyzny - przyp. red.] zapał - komentuje jeden z internautów.
bEUVqHwK
Taki pewny siebie był, a tu go pokonała malutka puszka gazu - kpi inny.
Gaz to podstawa wyposażenia auta, jak apteczka, gaśnica i trójkąt - dodaje internauta.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUVqHxe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(213)
Barbie
3 miesiące temu
Taki naród , nic tylko bombę atomową zrzucić
Lira
3 miesiące temu
Powinna być kara dla napastnika powinien kleczec przez godzinę obok skrzyżowania w Przeworsku obok dworca PKS widziałem Chrystusa na duży krzyżu jakby nie było miejsca w kościele podobno pomysł jakiegoś ksiedza
Fiat 126P
3 miesiące temu
Kierowca z gazem, to niezły "zbój"! Wnioskuję, że spodziewał się takiego obrotu sprawy skoro był przygotowany z gazem w ręku a ponadto miał otwarte okno, jakby chciał sprowokować taki obrót sprawy. Bez powodu by nie został zaatakowany. Dla tego ja jeżdżę zawsze z włączoną kamerą.
bEUVqHxf
maciek
3 miesiące temu
to i tak dobrze że dostał gazem a nie ołowiem
Mama
3 miesiące temu
Mam nadzieje ze nie podszedł zapytać się jak dojechać:-) dziwny jest ten swiat- Bogu dzięki ze u na noe wolno mieć broni palnej;-)
7UP!
3 miesiące temu
Hahaha :D :D :D BRAWO!!! - Psiku, psik po oczkach było... :) Cudowne! Jeszcze każdy kierowca powinien mieć przy sobie Taser... i gra muzyka... :)
Emil
3 miesiące temu
Zaraz. Czegoś tutaj nie rozumiem. Po co ten koleś poszedł z pięściami na tego z przodu. Jakieś ma problemy? I bardzo dobrze zrobił ten pan, który się bronił, bo nikt nie ma prawa na kogoś podnosić ręki!
Wwrt
3 miesiące temu
Dlatego w aucie wożę siekiere
marko
3 miesiące temu
Nie wiadomo o co chodziło. Może winny był ten gość z gazem
Nemeczek
3 miesiące temu
Może zasłużył, a może nie...
J23
3 miesiące temu
Jest coraz większa agresja na ulicach.
Geo
3 miesiące temu
Poszedł przeprosić za swoje zachowanie na drodze i niestety nie znalazł zrozumienia u drugiego kierowcy.
Aro
3 miesiące temu
Bezstresowe wychowanie ,tego kiedyś nie było .
bEUVqHwX
Mario
3 miesiące temu
( Dziś już chyba wszystko ma podłoże polityczne ) - To dopiero jest preludium do tego co będzie . Za niedługo pójdą bitwy na pokazywanie sobie logo partii politycznych i przygotowanych wiązanek wyzwisk związanych z polityką i politykami . Po czym będzie następowała wymiana ognia i to nie ze ślepaków , a z ostrych nabojów .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić