o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

"Zabawa w chowanego". Dziś premiera w TVN. O której będzie można obejrzeć?

0
Podziel się

Drugi film dokumentalny braci Sekielskich o pedofilii w Kościele został już obejrzany przez wiele osób. Kto jeszcze nie widział produkcji "Zabawa w chowanego", może nadrobić zaległości w czwartkowy wieczór. Wstrząsający dokument pokaże TVN.

Sekielscy wydali wstrząsający dokument
Sekielscy wydali wstrząsający dokument (Kadr z filmu "Zabawa w chowanego")
bErUgNhh

Bracia Sekielscy znów wypuścili dokument, który wzbudził wiele dyskusji. Przypomnijmy, że ich pierwszy film dokumentalny o pedofilii w Kościele nosił nazwę "Tylko nie mów nikomu". On też odbił się bardzo szerokim echem. Wydaje się jednak, że nowy dokument Tomasza i Marka Sekielskich jest jeszcze mocniejszy.

We wtorek Marek Sekielski przekazał za pośrednictwem Twittera, że "Zabawa w chowanego" trafi do telewizji. Produkcję ma pokazać stacja TVN.

5 mln. widzów "Zabawy w chowanego" na YT, a premiera telewizyjna już w czwartek, o godz. 21:35 w TVN. Brawa za odwagę. Zachęcam innych do zgłaszania się po DARMOWĄ licencję - informował współautor dokumentu o pedofilii w Kościele.

bErUgNhj

Zobacz także: "Zabawa w chowanego". Co z komisją ds. walki z pedofilią? "To nie jest kwestia złej woli"

Film "Zabawa w chowanego" można więc obejrzeć w TVN w czwartek o godz. 21:35. Jeżeli komuś ta godzina nie pasuje, a chciałby zapoznać się z tą produkcją, wciąż jest taka możliwość za pośrednictwem serwisu YouTube.

bErUgNhp

"Zabawa w chowanego". Wstrząsająca produkcja braci Sekielskich

Nowy dokument o pedofilii w Kościele jest szeroko komentowany. Po jego obejrzeniu zareagował Prymas Polski abp. Wojciech Polak. Wydał on specjalne oświadczenie.

Film "Zabawa w chowanego”, który obejrzałem, ukazuje, że nie dochowano obowiązujących w Kościele standardów ochrony dzieci i młodzieży. Mam na myśli sposób traktowania osób pokrzywdzonych i ich rodzin, brak podjęcia odpowiednich działań w wyniku otrzymanych informacji o wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez księdza, czyli niewypełnienie obowiązków nałożonych na przełożonego przez prawo kościelne - napisał w nim.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bErUgNhq

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bErUgNhK
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić