Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Rosjanin zabił żonę i pochwalił się tym. "Tak, udało mi się, należało się jej"

Rosyjski polityk Jewgienij Nikolski najprawdopodobniej zamordował swoją żonę. Mężczyzna zarzucił kobiecie zdradę i miał zabić ją z zimną krwią, dźgając nożem. Po wszystkim zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym przyznaje się do zbrodni.

Rosjanin zabił żonę i pochwalił się tym. "Tak, udało mi się, należało się jej"
Jewgienij Nikolski - rosyjski polityk zabił żonę i pochwalił się tym w mediach społecznościowych (VK.com)

Jewgienij Nikolski, polityk z obwodu twerskiego (na północny zachód od Moskwy) spowodował, że jest o nim głośno w całej Rosji. Informacja, dzięki której "stał się sławny" jest jednak przerażająca.

Mężczyzna miał w sobotę zamordować własną żonę. Motywem zbrodni była najprawdopodobniej zazdrość.

Tak, zrobiłem to. Nie zamierzam zaprzeczać i poniosę konieczną karę. Z dumnie podniesionę głową, ponieważ zrobiłem wszystko dobrze – napisał Jewgienij Nikolski na rosyjskim portalu społecznościowym VK.com.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Moment zestrzelenia Tu-22M3. Rosyjski bombowiec runął na ziemię

Szczegóły zabójstwa żony

Według doniesień kanału Baza na Telegramie, polityk miał pokłócić się z żoną w sobotę. W czasie sceny zazdrości wziął nóż i dźgnął nim Ekaterynę Nikolską w szyję.

Kiedy osoba, której oddajesz całą swoją duszę przez lata bez reszty, zdradza cię, nie powinno to pozostać bezkarne. Nie obchodzi mnie, co się ze mną stanie - ale ta kłamliwa suka dostała to, na co zasłużyła i niech taki sam los spotka wszystkich jej podobnych" - napisał Evgeny Nikolsky.

W domu w czasie awantury przebywał też szwagier Nikolskiego. Kiedy zobaczył, co się stało, próbował ratować swoją siostrę. Wtedy rozwścieczony polityk rzucił się na niego z pięściami. Brat dźgniętej kobiety broniąc się, uderzył Jewgienija podnośnikiem do opon w głowę.

Co dalej z zabójcą?

Rosyjskie media podają, że zabójca został zatrzymany przez policję. Z kolei Baza, która opisała na Telegramie przebieg zabójstwa, podaje, że polityk przebywa w szpitalu.

Niezależnie czy w areszcie, czy w szpitalu Jewgienij Nikolski jest oskarżony o zabójstwo żony. Popełnił straszliwą zbrodnię, zabijając matkę swojego dziecka. Niespełna rok temu para doczekała się córeczki, która 12 maja skończy roczek.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić