aktualizacja 

Policja odradza konfrontację. W Holandii zabito Polkę. Zdjęcie sprawcy

217

Policja z Noordwijk pilnie poszukuje podejrzanego w sprawie zabójstwa 35-letnie obywatelki Polski. Mężczyzna jest agresywny i ma problemy psychiczne.

Policja odradza konfrontację. W Holandii zabito Polkę. Zdjęcie sprawcy
Policja na miejscu morderstwa w Holandii. Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images)

Policja pilnie poszukuje podejrzanego w sprawie zabójstwa 35-letniej Polki z Noordwijk w Holandii. W środę wydano międzynarodowe ostrzeżenie dotyczące 25-letniego Serge'a Hakobiana, mężczyzny, który prawdopodobnie jest zamieszany w tę sprawę.

W tej chwili śledztwo wciąż trwa, więc nie możemy powiedzieć, jak znaleźliśmy tego człowieka. Oboje [z ofiarą - przyp. red.] się znali - przekazuje policja w oświadczeniu.

Polka zamordowana, policja szuka sprawcy

Ciało kobiety zostało znalezione w domu w Lindenplein w prowincji Noordwijk. Hakobian ma długie, ciemne loki, szczupłą sylwetkę i nosi czarną kurtkę. Wiadomo, że ma problemy psychologiczne, nie radzi sobie z agresją i może gwałtownie reagować.

Policja zdecydowanie odradza konfrontację z mężczyzną. Zamiast tego bezpieczniej będzie zadzwonić na komisariat.

O śmierci Polki powiadomiła jej rodzina. Kobieta od kilku dni nie dawała znaku życia. Jej sąsiad powiedział, że w ostatnich tygodniach odwiedzało ją wiele osób, głównie obywateli Polski.

Policja nie potwierdziła obywatelstwa ofiary, jednak krajowe media piszą, nieoficjalnie, że była Polką. Obywatelstwo podejrzanego także nie jest znane. Serge ucieka przed policją i prawdopodobnie może przebywać już za granicą.

Zobacz także: Uwięzieni w podtopionym samochodzie. Policja ruszyła na ratunek
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić