Zadali 100 ciosów mieczem samurajskim. Nastoletni mordercy skazani

16

Wstrząsająca zbrodnia dwóch nastolatków z Anglii. 18-letni Kiyran i 16-letni Luke zadźgali 53-letniego Roberta Wilsona mieczem samurajskim, zadając mu 100 ciosów. Młodzi mordercy właśnie usłyszeli wyrok.

Zadali 100 ciosów mieczem samurajskim. Nastoletni mordercy skazani
Takim mieczem nastolatkowie zadźgali mężczyznę. (Policja)

Nikt nie może zrozumieć dlaczego dwóch nastolatków popełniło tak barbarzyńską zbrodnię. W styczniu 53-letni Robert Wilson, który pracował jako kierownik fabryce w Huddersfield spotkał na terenie zakładu dwóch nieznanych nastolatków. Kazał im wyjść. Wówczas ​​18-letni Kiyran Earnshaw i 16-letni Luke Gaukroger zaatakowali mężczyznę.

Chcieli odciąć mężczyźnie głowę mieczem samurajskim

Starszy z nich wyciągnął miecz samurajski i zaczął zadawać ciosy 53-latkowi. Makabryczne morderstwo zarejestrowały kamery monitoringu w fabryce. Na nagraniu widać jak nastolatkowie na zmianę zadają ciosy mężczyźnie. Gdy funkcjonariusze policji przybyli na miejsce zbrodni jeden z morderców miał wykonywać ruchy, jakby miał zamiar odciąć ofierze głowę.

Jak się okazało młodzi zabójcy byli pod wpływem narkotyków. Earnshaw zażywał wcześniej kokainę i środki uspokajające. Sekcja zwłok mężczyzny wykazała, że zwyrodnialcy zadali mu ponad 100 ciosów ostrym mieczem.

Sąd w Leeds skazał teraz młodych morderców. 18-letni Kiyran Earnshaw został skazany na dożywocie, z możliwością ubiegania się o zwolnienie warunkowe nie wcześniej niż po 22 latach. 16-letni Luke Gaukroger usłyszał wyrok dożywocia z możliwością ubiegania się o wcześniejsze wyjście z więzienia nie wcześniej niż po 16 latach i 8 miesiącach więzienia.

Zachowanie tych dwóch nastolatków jest niezrozumiałe dla każdego normalnego człowieka i nie zasługują oni na miejsce w społeczeństwie - mówiła żona ofiary Elaine Wilson.
Zobacz także: Policjanci wreszcie złapali zabójcę. Śledztwo trwało ponad 10 lat
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić