o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Horror we Wrocławiu. Prawie zabiła niemowlę. "Jakby zadeptywała robaka"

62
Podziel się

Barbara J. rzuciła swoim miesięcznym synkiem o chodnik i kopała go w głowę. „Tak jakby zadeptywała robaka”- zeznawali później świadkowie. Wrocławska prokuratura zażądała kary 25 lat bezwzględnego więzienia dla kobiety.

Horror we Wrocławiu. Prawie zabiła niemowlę. "Jakby zadeptywała robaka"
34-letnia Barbara J. brutalnie pobiła miesięcznego syna na ulicy (Newspix)
bDYQREjp

Do rodzinnej tragedii doszło w lutym ubiegłego roku przy ul. Gagarina we Wrocławiu. Barbara J. wyszła na spacer ze swoim synkiem Damiankiem. Do jakich strasznych czynów posunęła się kobieta wiemy dzięki relacji świadków oraz nagrań monitoringu.

Na nagraniach widać jak wyrodna matka bije miesięczne dziecko, potem wyciąga je z wózka, podnosi na wysokość klatki piersiowej i rzuca nim o chodnik. Gdyby tego było mało sadystka zaczęła kopać dziecko po głowie.

bDYQREjr

Świadkowie złapali wyrodną matkę

Brutalną matkę zatrzymała dopiero kobieta, która przejeżdżała autem i zobaczyła, co się dzieje. Razem z innym świadkiem dogonili uciekającą matkę z zakrwawionym niemowlakiem na ręku. Odebrali jej dziecko i wezwali pogotowie oraz policję. Chłopczyk miał bardzo poważne obrażenia. Dziś jest już wyleczony i przebywa w rodzinie adopcyjnej. Jej jednak duże prawdopodobieństwo, że w wyniku pobicia będzie chorował na padaczkę.

34-letnia Barbara J. miała już wcześniej kilkoro dzieci. Wyrodna matka znęcała się również nad najstarszą córką, młodsze dzieci oddała do adopcji albo zostawiła w oknie życia. Damianek był dzieckiem jej ówczesnego partnera.

bDYQREjx

W trakcie przesłuchań kobieta tłumaczyła, że nie myślała w trakcie bicia dziecka logicznie, a w głowie miała "wirówkę". 34-latka wyraziła skruchę w sądzie. Obrona przekonywała sąd, że nie ma w tej sprawie dowodów na chęć zabójstwa. Co najwyżej na „spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu”.

Prokuratura nie dopatrzyła się żadnych okoliczności łagodzących, dlatego wystąpiła z wnioskiem o 25-letni wyrok za próbę zabójstwa dziecka. Sąd wyda w tej sprawie wyrok za tydzień.

Zobacz także: Jad pszczół leczy raka. Przełomowe odkrycie naukowców
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYQREjS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(62)
Niki
8 miesięcy temu
Obowiązkowa sterylizacja
Irys
8 miesięcy temu
Co się z nami, ludźmi, dzieje...
paulina
8 miesięcy temu
Ego w czlowieku to dominacja ,zastraszanie, znecanie sie psychiczne i fizyczne nad ofiara, ponizanie,wysmiewanie,duze kompleksy, rany z dziecinstwa
bDYQREjT
ALKA
8 miesięcy temu
TO MI WYGLADA NA CHOROBE CHAD I POWINNA BYS ZBADANA PRZEZ PSYCHIATRE JUZ PO ODEBRANIU DZIECI
rajder
8 miesięcy temu
Nie chciała zabić dziecka ,tylko ''średnio zranić"i sąd to kupi???.
Pinokio
8 miesięcy temu
Mam kilkanaście kamieni w woreczku. Postawcie ją na RYNKU...
Alan
8 miesięcy temu
Jeżeli jest karana po raz pierwszy, to skazać na bezwzględne dożywocie, obowiązek ciężkiej pracy przymusowej, dożywotnie pozbawienie praw publicznych i zasądzić bardzo wysokie odszkodowanie na rzecz dziecka. Jeśli jest recydywistką, to po prostu publicznie powiesić i będzie spokój na zawsze.Nie można dopuścić do tego, żeby tacy sadyści żyli na koszt podatników.
nela
8 miesięcy temu
powinna być nie aborcja a sterylizacja
500+
8 miesięcy temu
PiS ją wyzwoli.
Margot
8 miesięcy temu
Jej dziecko, niech nikt jej nie mowi jak ma żyć!
Yates
8 miesięcy temu
Fanka Dudy i Kaczyńskiego w akcji
babcia
8 miesięcy temu
to opieka społeczna nie mogła przekazać informacji że kobietę luszą wysterylizować po kolejnym porodzie !!!!!!!!!!!!!!!! gdzie są ci wszyscy ludzie mopry, gopsy,policja ??????????????????
Bratek1
8 miesięcy temu
Dlaczego w Polsce nie ma kary śmierci ? Dlaczego przez 25 lat ta istota będzie żyła na koszt podatnika ? Dlaczego i za co podatnik jest karany ?
bDYQREjL
Xxx
8 miesięcy temu
Żywić przez 25 lat, 25 lat w kamieniołomie niech płaci za utrzymanie. Brak słów
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić