Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka policja ujawnia wstrząsające fakty ws. podejrzanego

203

Mimo wzmożonych wysiłków śledczych los Madeleine McCann pozostaje tajemnicą. Prokurator zdecydował się na ujawnienie nowych szczegółów odnośnie dochodzenia. Okazało się, że Christian B., główny podejrzany, od dawna był obiektem zainteresowania policji.

Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecka policja ujawnia wstrząsające fakty ws. podejrzanego
Główny podejrzany w sprawie Madeleine McCann już od dawna pozostawał na celowniku śledczych

Nowe informacje na temat Christiana B. przedstawił Hans Christian Wolters. Niemiecki prokurator prowadzący śledztwo w sprawie B. wyjawił, że główny podejrzany o uprowadzenie Madeleine McCann od dawna był obserwowany przez policję.

Madeleine McCann. Christian B. od dawna budził zainteresowanie policji

Jak określił Hans Christian Wolters, Christian B. był obiektem zainteresowania śledczych jeszcze na długo, zanim ujawniono tę informację opinii publicznej. Prokuratura starannie wybrała moment na skierowanie apel do osób, które mogą posiadać informacje na temat B. lub jego udziału w porwaniu McCann.

Policja przygotowała akta z faktami na jego temat, jeszcze zanim poprosiliśmy opinię publiczną o pomoc – przekonywał Hans Christian Wolters (News Sky).

Jak przytoczył Wolters, rok wcześniej Scotland Yard poinformował o odnalezieniu nowego podejrzanego w sprawie McCann. Teraz prokurator potwierdził, że chodziło właśnie o Christiana B. W tamtym momencie dochodzenie w sprawie B. trwało już od trzech lat. Przyznał, że do dziś wszystkim zaangażowanym stronom udało się odnaleźć więcej dowodów, jednak szczegóły na razie pozostają tajne.

W tamtym czasie już od trzech lat trwało dochodzenie w sprawie Christiana B. Nie podjęliśmy jednak decyzji o upublicznieniu sprawy. Od tamtego czasu czasu odnaleźliśmy o wiele więcej elementów układanki, ale nie mogę ujawnić szczegółów – podkreślił Hans Christian Wolters (News Sky).
Zobacz także: Zobacz też: Zaginięcie Madeleine McCann. Teoria prywatnego detektywa
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić