Zaginięcie Madeleine McCann rozwiązane? Młoda kobieta mówi, że nią jest

455

Pewna dziewczyna na TikToku zyskała popularność twierdzeniem, że może być zaginioną przed laty Madeleine McCann. Podobieństwo rzeczywiście jest uderzające. Internauci mają mieszane uczucia.

Zaginięcie Madeleine McCann rozwiązane? Młoda kobieta mówi, że nią jest
TikTokerka twierdzi, że może być zaginioną Madeleine McCann. (TikTok, @ user000503200700)

Popularny na TikToku film zaczyna się od słów: "Moi kumple żartują, że jestem Madeleine McCann". Następnie vlogerka przekonuje, że przebywała w rejonie Praia da Luz - skąd zniknęła trzyletnia Madeleine - w czasie gdy doszło do tragedii.

TikTokerka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCan

Na końcu dziewczyna porównuje zdjęcie Madeleine ze swoją starą fotografią z lat dziecięcych. Dziewczynki rzeczywiście wydają się podobne. Madeleine McCann ma chorobę oczu zwaną Coloboma, która jest niezwykle rzadka i odznacza się piegiem pod źrenicą. Wygląda na to, że TikTokerka może mieć podobną przypadłość.

Wideo na TikToku ma już ponad cztery miliony wyświetleń, ale internauci nie są zachwyceni jego treścią. Większość użytkowników uznało to za gorszący żart. "To chore" – piszą niektórzy internauci "Na jakiej planecie jest to uważane za zabawne?" – pyta jeden z komentujących. Inni zalecają zrobienie testów DNA i kontakt z rodziną zaginionej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Madeleine zaginęła z rodzinnego mieszkania wakacyjnego w Praia da Luz w Algarve w Portugalii 3 maja 2007 roku. W przyszłym tygodniu dziewczyna obchodzi 18. urodziny, a jej rodzice wydali nowe oświadczenie, w którym wyrażają nadzieję, że jeszcze ją znajdą.

Musimy wiedzieć, co stało się z naszą uroczą córką. Każdy maj jest ciężki - przypomnienie minionych lat, wspólnych lat utraconych lub skradzionych. W tym roku jest to szczególnie wzruszające, ponieważ powinniśmy świętować 18. urodziny Madeleine ” – czytamy na stronie na stronie Find Madeleine”.
 Jesteśmy bardzo wdzięczni policji za nieustające wysiłki, mimo upływu lat wciąż otrzymujemy wiele pozytywnych słów i dobrych życzeń. To wszystko pomaga i za to jesteśmy naprawdę wdzięczni - dziękujemy - napisali rodzice Madeleine w nowym oświadczeniu.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić