Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Zagra wybitną postać. Karol Strasburger w serialu "M jak miłość"

0

Bardzo ciekawa wiadomość dla wszystkich miłośników "M jak miłość". Nieoficjalne ustalenia wskazują na to, że do obsady tego popularnego serialu dołączy Karol Strasburger, znany głównie z prowadzenia "Familiady".

Zagra wybitną postać. Karol Strasburger w serialu "M jak miłość"
Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"? (Getty Images)

O tym, że do "M jak miłość" ma dołączyć Karol Strasburger pisze tygodnik "Na żywo". To byłoby bez wątpienia spore wzmocnienie obsady tego serialu. Strasburger ma sporo fanów. Nie brakuje też takich, którzy lubią go szczególnie za tzw. "suchary", które niejednokrotnie opowiadał w "Familiadzie".

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Strasburger ma wcielić się w postać Jerzego Argasińskiego - wybitnego lekarza. Spekuluje się, że bohater będzie związany z wątkiem Anety i Olka.

Profesor może sporo namieszać. Będzie bowiem zainteresowany romansami! Postara się uwieść zdecydowanie młodszą partnerkę. Nie można wykluczyć, że chodzić będzie o samą Anetę lub jej matkę Iwonę.

Karol Strasburger - kim jest?

Największą popularność Karolowi Strasburgerowi przyniosła oczywiście rola w teleturnieju "Familiada". Tam pełni funkcję prowadzącego.

Od 2009 roku możemy go również oglądać w serialu "Pierwsza miłość". Tam odgrywa rolę biznesmena Karola Wekslera.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić