Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 

Zakopane. Spowodował kolizję i uciekł. Powodów do ucieczki miał sporo...

6

Podhale. W Zakopanem na ul. Broniewskiego doszło do bardzo poważnie wyglądającej kolizji. Sprawca uciekł jednak z miejsca zdarzenia, pozostawiając samochód ze zmiażdżoną maską.

Zakopane. Spowodował kolizję i uciekł. Powodów do ucieczki miał sporo...
Kolizja w Zakopanem. Sprawca uciekł (Policja Zakopane, Facebook)

Podhale. Sprawca kolizji w Zakopanem uciekł z miejsca zdarzenia

Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 lipca. Na ul. Broniewskiego w Zakopanem zderzyły się dwa auta osobowe. Kierowca, który doprowadził do kolizji, od razu uciekł z miejsca zdarzenia.

Kierowca uciekł. Znamy powód

Sprawca kolizji w Zakopanem jest już w rękach policji. Jak się okazało, powodów do ucieczki miał wiele. "Podczas policyjnych czynności okazało się, że uciekinier nigdy nie zrobił prawa jazdy, a dzisiejszą kolizję spowodował po pijanemu" - podał na Facebooku asp. szt. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. Dodatkowo, kierowca był poszukiwany listem gończym.

Sprawca kolizji w Zakopanem trafił do aresztu. "Zatrzymany mężczyzna bez zameldowania, trafi teraz pod stały i pewny adres tj. Zakładu Karnego w Nowym Sączu. Trafi tam na najbliższe 14 miesięcy, ponieważ był poszukiwany listem gończym!" - dodaje rzecznik zakopiańskiej policji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić