Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Zakrwawiona kobieta w śpiworze. Dramat na granicy

121
Podziel się

Straż Graniczna pomogła kobiecie, która tuż po przekroczeniu granicy urodziła dziecko. Jak informują funkcjonariusze, aby młoda mama trafiła do szpitala jak najszybciej, została podwieziona do karetki autem należącym do SG.

Zakrwawiona kobieta w śpiworze. Dramat na granicy
Straż Graniczna pomogła kobiecie, która urodziła dziecko. (Twitter.com, Straż Graniczna)
bETiVxFh

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy patrolowali rejon miejscowości Czepiele kiedy zauważyli grupę imigrantów. Kiedy podeszli do cudzoziemców zauważyli, że jedna z kobiet jest zakrwawiona. Okazało się, że właśnie urodziła dziecko.

Imigrantka urodziła dziecko na granicy

Patrol funkcjonariuszy SG, w lesie, w rejonie miejscowości Czepiele zauważył grupę cudzoziemców, która nielegalnie przekroczyła polsko-białoruską granicę. Wśród nich była zakrwawiona kobieta. Leżała na śpiworze. Okazało się, że przed chwilą urodziła dziecko - informuje straż graniczna.
bETiVxFj

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Jednak aby kobieta otrzymała pomoc jak najszybciej funkcjonariusze SG postanowili sami podwieźć ją do karetki. Świeżo upieczona mama wraz z noworodkiem zostali zabrani do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak informuje Straż Graniczna w ciągu ostatniej doby odnotowano ponad 420 prób nielegalnego przekroczenia granicy Polski z Białorusią. Zatrzymano także sześciu nielegalnych imigrantów - wszyscy pochodzą z Iraku.

bETiVxFp
Minionej doby tj. 19.10 na granicy polsko-białoruskiej odnotowano 424 próby jej nielegalnego przekroczenia – poinformowała SG w codziennym raporcie o sytuacji na granicy.
Zobacz także: Setki prób nielegalnego przekroczenia granicy udaremnione. Nagranie z drona z granicy polsko-białoruskiej
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiVxFK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(121)
Lolek
3 tyg. temu
Wow, to się poszczęściło. Gdyby w Polsce obowiązywało prawo ziemi to szkrab już by miał polskie obywatelstwo! xD
Chroń Życie
miesiąc temu
W Niemczech niecałe 2mieś. temu ciapaty zadźgał 15-letnią Polkę. Parę dni temu imigranci islamscy wrzucili polaka pod pociąg. Wczoraj ciapaty zadźgał 19-letnią Polkę. Czy i kiedy zginął następni Polacy? Nie ma znaczenia ilu Cię NIE zabije. Mogą być tysiące, miliony miliardy takich którzy nic Ci nie zrobią. Wystarczy że znajdzie się jeden, który to zrobi. Zakończy Twoje życie. I nie będzie potrafił sensownie odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego go zamordowałeś?"
Samuraj
miesiąc temu
Grecy gonią ich jak psów. Odganiają i zawracają z powrotem do Turcji. Te znajdy podpalały obozy bo coś im się nie podobało. Atakowali grecką Policję, dochodziło do starć gdy duże grupy tych łaziorów robiły się agresywne. Nigdy nie oczekujcie od tych ludów wdzięczności za to co od Was dostają. Oni są według nich od żądania i wyrywania n wszyskiego, nie od okazywania wdzięczności. My w ich oczach na żadną wdzięczność nie zasługujemy.
bETiVxFL
My, Naród
miesiąc temu
Oni pasują Europie jak śwince stare kalesony. I tak samo potrzebni.
Security
miesiąc temu
Do wielu mondrołków niewiele kojarzących co się wokół dzieje. Musimy powoli. Zacznijcie od nauczenia się co znaczy hasło "granica"
???
miesiąc temu
Oglądałam film niemieckiej tv na YouTube o syryjskich uchodźcach w Niemczech. No więc tak, rodzina to 5 dzieci, mama i tatuś, który choć jest 5 lat w Niemczech nie może znaleźć pracy i nie zna języka, więc w dzień idzie na spotkanie z innymi tego typu panami siedzą sobie piją kawkę, czasem Koran poczytają, no jak inni mają nie jechać do tego Rajchu/Raju?
Xcx
miesiąc temu
Płacą za ten przemyt 10 000 dolarów, do biednych nie należą, a w Iraku wojny nie ma
myway
miesiąc temu
Czytam komentarze i nie wierzę... Wstyd mi za ten kraj.
kocia
miesiąc temu
widzę ze GRU bierze czynny udział w życiu Polakow,może czas na czaj,zróbcie sobie chłopaki przerwę bo sie spocicie
Nemeczek
miesiąc temu
Dlaczego nikt ich nie zapakuje do samolotu i nie odstawi do ojczyzny? Przecież jak ich się nie wpuści, to na piechotę i tak nie wrócą
Obserwator
miesiąc temu
Przecierz to turysta który zwiedza Białoruś i przypadkowo się zagubił więc trzeba mu pomóc i wskazać drogę na Białoruś zresztą tam na Białorusi jest pokój ,mir więc skoro uciekli od wojny to już tam mają bezpieczne schronienie U nas 3 pracujących zapierdala na 1 emeryta nie chce jeszcze zapierdalać na nierobów obcych mi kulturowo .A emeryt to nasz człowiek który też zapierdzialał ileś lat i budował poniekąd naszą gospodarkę ,był piekarzem ,spawaczem , hutnikiem , budował drogi wiadukty itp i dzięki jego pracy coś nam zostało a po nich co nam zostanie ? nic oni nie garną sie do pracy tylko do zasiłków więc ja dziękuję nie zamierzam dopłacać do nich i zapieprzać na ich utrzymanie .Ktoś powie Polacy też wyjeżdzali na emigracje o tak znam wielu takich tylko oni od razu pracują na emigracji bo taki cel ich wyjazdów jest nie są wrzodem na dupie jakiegoś społeczeństwa zarabiają na siebie płacą podatki i tworzą PKB danego kraju więc są niczym pszczoła w ulu ich praca i pobyt jest porzyteczna ,przykład Anglii już brakuje rąk do pracy kierowcy ,rzeźników itd
GOść
miesiąc temu
Dramat dupku jaki dramat to kolejna próba nielegalnego przedostania się przez granice za wszelka cenę . Sama nazwa granica określa co to jest a nielegalne zawsze będzie nielegalne inaczej prawo przestanie istnieć .
Polonus
miesiąc temu
Nałożyć potężne sankcje na Białoruś za takie ruchy zamknąć przestrzeń powietrzną wokół tego kraju i nad tym krajem odciąć wszelkie dostawy tego co eksportujemy i jest kluczowe dla nich , Niech nasze służby ABW CBA Ś służby informacyjne zaczną w końcu na portalach informować uchodźców z Iraku z Albani itp….Że nie przejdą granicy że jest to niemożliwe że Białoruś oszukuje ich…..Ale przecież ABW jest stworzona do czegoś innego inwigilować Polaków potwierdzając tym swoje nieudacznictwo czemu Sasin Ziobro i cała reszta niech siedzi w areszcie tymczasowym i nie zatrzymają ich o 6 rano….Chory kraj….Chorzy ludzie chora polityka
bETiVxFD
tomek
miesiąc temu
brak Husajna ,Kadafiego.Oni wybili im z głów raz dwa wycieczki na zachód!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić