aktualizacja 

Zapytała co myśli o LGBT. Szczera odpowiedź księdza

49

Jezuita o. Paweł Kowalski jest bardzo popularny na platformie TikTok. Duchowny w krótkich nagraniach dzieli się z internautami swoją wiedzą i wyjaśnia zagadnienia dotyczące wiary. W jednym z filmików szczerze mówi, co sądzi na temat społeczności LGBT.

Zapytała co myśli o LGBT. Szczera odpowiedź księdza
Jezuita o. Paweł Kowalski jest bardzo popularny na platformie TikTok. (TikTok)

O. Paweł Kowalski jest bardzo aktywny na TikToku. Jego nagrania zdobyły już ponad milion serduszek. Gdański duszpasterz akademicki w swoich filmach tłumaczy trudne zagadnienia dotyczące wiary i nie tylko.

Ksiądz szczerze o osobach LGBT

Jedno z nagrań, które cieszy się największym zainteresowaniem na profilu księdza, dotyczy opinii księdza na temat społeczności LGBT. Internautka wprost zapytała księdza "co myśli o osobach LGBT".

Jeżeli chodzi o transseksualistów, biseksualistów czy gejów i lesbijki, to nie chodzi tylko o tolerancję. To są moi bracia i moje siostry - podkreśla duchowny.

Jezuita przyznaje otwarcie, że zna wiele takich osób. "Z wieloma też mam rozmowy, bo oni proszą, by jakoś im pomóc na drodze wiary. Spowiadają najnormalniej na świecie" -tłumaczy ksiądz.

O. Paweł Kowalski podkreśla również, że Bóg, kocha wszystkich niezależnie od orientacji seksualnej. "Każdy z nas jest kochany przez pana Boga. Bardzo kochany. Do szaleństwa kochany. I każdy z nas jest powołany przez pana Boga, aby odpowiedzieć na jego miłość" - przekonuje jezuita.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Młodzież w Polsce masowo rezygnuje z religii. Ksiądz komentuje
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić