Zamurowało go, gdy dostał rachunek. "Kosmiczna podwyżka"

1574

Nieustannie rosną ceny za podstawowe media, takie jak prąd, woda czy gaz. W związku z tym w o2 kontynuujemy akcję #PrzyszedłRachunek. Przedsiębiorca z Poznania podzielił się z nami szokującym rozliczeniem za paliwo gazowe. – Będziemy musieli po prostu podnieść ceny – podkreśla w rozmowie z naszym portalem.

Zamurowało go, gdy dostał rachunek. "Kosmiczna podwyżka"
Przedsiębiorca z Poznania przysłał rachunek za gaz (o2)

Dostałeś wysoki rachunek za gaz czy prąd? A może zdecydowałeś się na instalację fotowoltaiczną i chcesz się podzielić informacją, jakie przyniosła efekty? Wyślij swój rachunek na dziejesie.wp.pl lub oznacz go hasztagiem #przyszedlrachunek w mediach społecznościowych.

Pan Adrian prowadzi bar gastronomiczny w Poznaniu. Przedsiębiorcę wyraźnie zaskoczył rachunek za gaz. Postanowił zestawić go z ubiegłorocznym rozliczeniem.

"Będziemy musieli podnieść ceny". Przedsiębiorca pokazał podwyżkę opłat za gaz

Nasz czytelnik przysłał nam dwa rachunki za gaz. Pierwszy z nich dotyczy października 2020 roku. Drugi jest za analogiczny okres w roku bieżącym.

Pan Adrian w zeszłym roku za gaz w październiku zapłacił 1276,76 zł. Teraz kwota do zapłaty wyniosła 4614,63 zł. To skok o ponad 360 proc.

Przedsiębiorca zaznacza, że zużycie paliwa w obu okresach było bardzo podobne. Dodaje, że wzrost cen jest bardzo dotkliwy.

Kosmiczna podwyżka. Będziemy musieli podnieść ceny. W efekcie zapłacą za to klienci – mówi w rozmowie z o2.pl.

Podwyżki dają się we znaki przedsiębiorcom. "Nie liczę na ulgi"

Rząd zapowiedział jakiś czas temu bony energetyczne. Nie są jednak znane jeszcze żadne szczegóły programu. Warto zaznaczyć, że dopłaty najprawdopodobniej dotyczyć będą wyłącznie osób prywatnych.

Jako przedsiębiorca nie liczę na żadne ulgi – podsumowuje gorzko pan Adrian.

Obejrzyj także: Tarcza antyinflacyjna dla każdego? Semeniuk o szczegółach walki z inflacją

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić