Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JKM
|

Zamurowało go, gdy dostał rachunek. "Kosmiczna podwyżka"

868
Podziel się

Nieustannie rosną ceny za podstawowe media, takie jak prąd, woda czy gaz. W związku z tym w o2 kontynuujemy akcję #PrzyszedłRachunek. Przedsiębiorca z Poznania podzielił się z nami szokującym rozliczeniem za paliwo gazowe. – Będziemy musieli po prostu podnieść ceny – podkreśla w rozmowie z naszym portalem.

Zamurowało go, gdy dostał rachunek. "Kosmiczna podwyżka"
Przedsiębiorca z Poznania przysłał rachunek za gaz (o2)
bFdOwYlh

Dostałeś wysoki rachunek za gaz czy prąd? A może zdecydowałeś się na instalację fotowoltaiczną i chcesz się podzielić informacją, jakie przyniosła efekty? Wyślij swój rachunek na dziejesie.wp.pl lub oznacz go hasztagiem #przyszedlrachunek w mediach społecznościowych.

Pan Adrian prowadzi bar gastronomiczny w Poznaniu. Przedsiębiorcę wyraźnie zaskoczył rachunek za gaz. Postanowił zestawić go z ubiegłorocznym rozliczeniem.

bFdOwYlj

"Będziemy musieli podnieść ceny". Przedsiębiorca pokazał podwyżkę opłat za gaz

Nasz czytelnik przysłał nam dwa rachunki za gaz. Pierwszy z nich dotyczy października 2020 roku. Drugi jest za analogiczny okres w roku bieżącym.

Pan Adrian w zeszłym roku za gaz w październiku zapłacił 1276,76 zł. Teraz kwota do zapłaty wyniosła 4614,63 zł. To skok o ponad 360 proc.

Przedsiębiorca zaznacza, że zużycie paliwa w obu okresach było bardzo podobne. Dodaje, że wzrost cen jest bardzo dotkliwy.

bFdOwYlp
Kosmiczna podwyżka. Będziemy musieli podnieść ceny. W efekcie zapłacą za to klienci – mówi w rozmowie z o2.pl.

Podwyżki dają się we znaki przedsiębiorcom. "Nie liczę na ulgi"

Rząd zapowiedział jakiś czas temu bony energetyczne. Nie są jednak znane jeszcze żadne szczegóły programu. Warto zaznaczyć, że dopłaty najprawdopodobniej dotyczyć będą wyłącznie osób prywatnych.

Jako przedsiębiorca nie liczę na żadne ulgi – podsumowuje gorzko pan Adrian.
bFdOwYlq

Obejrzyj także: Tarcza antyinflacyjna dla każdego? Semeniuk o szczegółach walki z inflacją

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bFdOwYlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(868)
rodzinka
2 miesiące temu
Pani Balbina i Pan Celesław niedowierzają własnym oczom właśnie dowiedzieli się że zostaną rodzicami 18 tego dziecka Pani Balbina jest szcześliwa,pan Celesław jest ciekawy czy tym razem urodzi sie corka bo jest już dumnym posiadaczem dużej gromadki synow,a juz wkrotce spodziewa,sie wnuka! Pani Balbina,po narodzinach nowego członka rodziny obiecuje pochwalic sie faktem na tik toku!!!
Mario
2 miesiące temu
O tym się nie pisze na internecie i mało kto wie że PGNiG prywatnym odbiorcom gazu podniosło ceny o 7 procent ale firmom o ponad 300 procent. Taki nienormalny wzrost napędzi inflację. I już w przyszłym roku chleb będzie 100% droższy.
zbychu
2 miesiące temu
Z tymi procentami to coś komuś nie poszło chyba...
bFdOwYlL
Karina
2 miesiące temu
Jak sie ma bar to czas pomyslec o panelach fotowoltaicznych i wyjdzie tanio na raty ,a nie marudzi.
Ken
2 miesiące temu
Co za bzdury. A gdzie na drugiej fakturze ilość zużytych M3? Tego już nie podają.
matkaboska
2 miesiące temu
Głupota obrońców podwyżek cen jest porażająca.
Bella
2 miesiące temu
Co za bzdury. W zeszłym roku przez pandemię wszystko było pozamykane. W tym roku jest zupełnie inaczej. Moim zdaniem stąd różnica w rachunkach. Mimo iż pojawiły się podwyżki energii, nie są one aż tak znaczące...
PrawdaWasZabo...
2 miesiące temu
Ale bzdury. Cena gazu wzrosła o ok. 7%. W Wielkopolsce niektóre gminy sprzedały gazociągi zagranicznym firmom(z reguły niemieckim) i te windują opłaty za przesył.
Darek
2 miesiące temu
Anty Polski fejk nius. Ceny podniósł zachodni czytaj niemiecki dostawca. Tak jest w Wielkopolsce.
Bożenka
2 miesiące temu
Ja ogrzewam dom 180 m2, 3 kondygnacje, mam ciepła wodę i 2 kuchnie gazowe na 2 rodziny 6 osób łącznie i za caly dom w zeszłym roku zapłaciłam 3200zl a za ten 3900zl a różnica w zużyciu była niewielka więc jakos nie widzę tych drastycznych podwyżek
Anna
2 miesiące temu
Pan pokazuje 2 różne rachunki jeden jest abonamentowy czyli opłaty stale bez zużycia gazu a drugi za dystrybucję i za zużycie gazu wg licznika a poza tym na tym drugim nie widać daty za jaki okres rozliczenie i jakie jest zużycie w M3, to jest wprowadzanie w błąd czytelników
Olo
2 miesiące temu
Macie swoją platformę i Kopacz która podpisała pakiet klimatyczny w 2014 roku. Płakać i płacić.
General25
2 miesiące temu
A ile kWh było za listopad 2021? Bo widać tu tylko za jaką kwotę.
bFdOwYlD
Eh...
2 miesiące temu
W zeszłym roku straszono dużymi podwyżkami prądu i gazu. Padł na mnie blady strach. I co? W tym roku płacę za prąd 12gr/mies więcej, a za gaz 6zł/2mies więcej. Ktoś mi wytłumaczy gdzie podziała się ta mega drożyzna?🤔
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić