Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Zaskakujące wyznanie gwiazdy FAME MMA. "Zaatakowały ją moje pośladki"

4

Dagmara Szewczyk zdecydowała się na zaskakujące wyznanie. Gwiazda FAME MMA napisała na Instagramie, że kiedyś jakaś dziewczyna odbiła się od jej pośladka i... prawie spadła ze schodów!

Zaskakujące wyznanie gwiazdy FAME MMA. "Zaatakowały ją moje pośladki"
Dagmara Szewczyk zwraca uwagę na "moc" swoich pośladków (Instagram (Dagmara Szewczyk))

Dagmara Szewczyk to nowa gwiazda FAME MMA. Dotychczas pracowała jako ring girl, a kondycję szlifowała na bieżni. Powoli jednak zaczyna wyrastać na pełnoprawną celebrytkę.

Szewczyk już teraz ma sporo fanów. Nie brakuje takich, którzy zachwycają się jej pośladkami. Ostatnio nawet ktoś napisał, że powinna je wykorzystać do obrazowego nokautu.

Potknęła się i... odbiła od pośladka

Przytoczony komentarz sprawił, że Dagmara postanowiła trochę powspominać. Nawiązała do bardzo nietypowej i zaskakującej sytuacji.

Śmieszna historia, bo miałam już taką akcję kiedyś w Łebie, że dziewczyna się potknęła i odbiła się od mojego pośladka tak, że prawie spadła ze schodów, po czym zrobiła mi awanturę, że zaatakowały ją moje pośladki XD Taka anegdota na wieczór - napisała Szewczyk na Instagramie.

Dodajmy, że obecnie Szewczyk szykuje się do walki w FAME MMA. Wystąpi podczas ósmej gali tej marki, którą zaplanowano na 21 listopada.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić