aktualizacja 

Zasnęła w samochodzie. Kierowca Ubera zrobił jej coś strasznego

441

Do napaści na pasażerkę Ubera doszło w Las Vegas w stanie Nevada. Zasnęła w trakcie przejazdu i ocknęła się, gdy poczuła, że jest dotykana. Z przerażeniem odkryła, że kierowca pojazdu ją molestuje. Mimo że odpychała mężczyznę i wzywała pomocy, została wykorzystana.

Zasnęła w samochodzie. Kierowca Ubera zrobił jej coś strasznego
Pasażerka Ubera została wykorzystana przez kierowcę (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak informuje New York Post, ofiara napaści wsiadła do Ubera i kilka minut później przysnęła. Obudziła się, ponieważ Dawed Mekonene – kierowca pojazdu – ją napastował. Gdy stanowczo protestowała i próbowała się wyswobodzić, 30-latek zaczął dusić pasażerkę.

Horror w Uberze. Pasażerka została wykorzystana przez kierowcę

W wyniku duszenia pasażerka straciła przytomność, a wtedy kierowca wykorzystał ją seksualnie. Po wszystkim Dawed Mekonene odwiózł kobietę w miejsce, które wskazała w aplikacji jako cel podróży.

Po dojechaniu na miejsce Dawed Mekonene wypchnął pasażerkę z auta, a następnie rzucił w nią jej ubraniami i innymi rzeczami. Ofiara zgłosiła się na komisariat policji, gdzie zrelacjonowała funkcjonariuszom policji przebieg napaści. Ci szybko dotarli do 30-latka.

Po zweryfikowaniu historii przejazdu policjanci zauważyli, że kurs został w pewnym momencie odwołaniu, a po 22 minutach – wznowiony. Gdy zaczęli wypytywać 30-letniego kierowcę, z czego wynikała przerwa czasowa, ten zaczął wyraźnie się stresować.

Dawed Mekonene został aresztowany i osadzony w areszcie. 30-latek usłyszał zarzuty napaści na tle seksualnym i pobicia przez duszenie z zamiarem popełnienia napaści na tle seksualnym. Mekonene pracował jako kierowca dla aplikacji Uber i Lyft – na wieść o zdarzeniu jego przełożeni natychmiast zablokowali mu możliwość wożenia pasażerów.

Zobacz także: Zobacz też: Atak w Uberze. Poprosił o założenie maseczek, potem się zaczęło
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić