Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BA
|

Napad na dostawcę Uber Eats. Mężczyzna nie żyje

46
Podziel się

W Waszyngtonie dwie nastolatki w wieku 13 i 15 lat ukradły samochód dostawcy Uber Eats. Odjechały z kierowcą, który trzymał się drzwi po stronie kierowcy. 66-latek nie żyje.

Napad na dostawcę Uber Eats. Mężczyzna nie żyje
Nastolatki próbowały porwać samochód (Twitter)
bETGncfF

Do wydarzenia doszło w Waszyngtonie. Dziewczyny w wieku 15 i 13 lat wsiadły do auta dostawcy Uber Eats. Kierowca, gdy to zobaczył, złapał za drzwi, by odzyskać swój samochód. 66-letni Pakistańczyk zginął na miejscu.

Film z telefonu komórkowego, opublikowany w mediach społecznościowych, zaczyna się od 66-letniego Anwara. Stoi obok zaparkowanego samochodu, najwyraźniej próbując wyciągnąć jedną z nastolatek zza kierownicy, podczas gdy druga, ubrana na różowo, siedzi na miejscu pasażera.

bETGncfH

„To złodzieje!” - krzyczy Anwar, który pochyla się do ciemnej hondy, walcząc z nastolatką na siedzeniu pasażera. Na filmiku możemy też usłyszeć ostatnie słowa kierowcy Ubera - „To jest mój samochód!”.

Samochód uderza w metalową barierę i latarnię. Przez to że drzwi samochodu były otwarte, gwałtownie uderzają w ciało Anwara. Następnie samochód pędzi wzdłuż bloku i poza zasięgiem wzroku. Dalej na nagraniu widzimy dziewczyny, które próbują uciekać - zostały zatrzymane dzięki żołnierzom Gwardii Narodowej, którzy byli w okolicy.

bETGncfN

Z ustaleń policji wynika, że Anvar odebrał dziewczyny ze stacji metra Navy Yard około 16:30 we wtorek. Odwiózł je na niewielką odległość w okolice Parku Narodowego, niedaleko miejsca, w którym rozpoczęła się próba porwania. Nastolatki są oskarżone o morderstwo i napad z bronią w ręku i są przetrzymywani w oczekiwaniu na kolejną rozprawę 31 marca. Na razie nie jest wiadomo, dlaczego doszło do porwania.

Policja podała, że nastolatki zostały oskarżone o morderstwo i porwanie samochodu z bronią. Według policji młodsza dziewczyna pochodzi z południowo-wschodniej części Waszyngtonu, starsza z Fort Washington w stanie Maryland.

Anwar wyemigrował z Pakistanu w 2014 roku, poinformowała jego rodzina na stronie GoFundMe. „Był ukochanym mężem, ojcem, dziadkiem, wujem i przyjacielem, który zawsze uśmiechał się, kiedy go potrzebowałeś. Zostawia rodzinę, bliską i daleką, która kocha go, kocha i szczerze za nim tęskni” - powiedziała rodzina.

bETGncgi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Bazingaaaaaa
8 miesięcy temu
afroamerykanka i latynoamerykanka okradly i zabily araba...... na bank stoi za tym bialy ;)
Biały
8 miesięcy temu
Dlaczego nikt go nie reanimował? Nie uczyli ich w szkole albo na służbie, bo z tego co widać to wojsko albo żandarmeria?? W sumie tyle dobrego nie dobrego w dobie internetu, że jest nagranie z całego zajścia, ale gdyby nie było doby internetu to ten co kręci by pomógł i pewnie go uratował, gdyby nie miał tel. Ale tez sie nie spodziewał takiego zakończenia🤔 Gdzie powinno sie w tego typu przypadkach zawsze najgorsze zakładać a myślał ze dziewuchy przejadą kawałek, rozbiją auto i zaczną uciekać a on je będzie kamerował i będzie COOL, to jest na swój sposób bo wyszło inaczej. A te dwie afro.... kończę pisać, spadam bo szkoda słów.
obywatel C
8 miesięcy temu
Afroamerykanki czemu mnie to nie dziwi
bETGncgj
obywatel P
8 miesięcy temu
Afroamerykanki czemu mnie to nie dziwi
Nie ważne
8 miesięcy temu
Kraj, gdzie najwyższą wartością jest pieniądz. Gdzie większość ludzi nie ma świadomości jak mało wiedzą i jak głęboko są manipulowani.
Goldengecko
8 miesięcy temu
W Polsce dostały by max 5 lat tam może będzie poważny wyrok
Zenona
8 miesięcy temu
Powinny dostać chłoste, normalnie kara chłosty bo są nieletnie, do więzienia nie pójdą tylko do poprawczaka i dla nich tam pobyt to po prostu przygoda. A są zepsute do reszty, wyjdą szybko jeszcze bardziej zepsute i bardziej pewne siebie i zpatologizowane. Chłostę by pamiętały
lol
8 miesięcy temu
Czemu zbanowaliście komentarz, który był na szczycie?
werwer
8 miesięcy temu
13% populacji, 55% zabójstw.
walkow
8 miesięcy temu
Na pewno były to białe dziewuchy, których rodzice (a może dziadkowie) byli właścicielami plantacji bawełny i członkami ku klux klanu...... A może jednak nie , bo nie ma ŻADNYCH informacji o kolorze skóry....
Adam
8 miesięcy temu
White lives matter
surdna1945
8 miesięcy temu
Nie interesuje mnie
ROZUM
8 miesięcy temu
Ameryka to dziwny kraj. Nastolatki mają łatwiejszy dostęp do broni palnej niż do samochodu, a do narkotyków niż do alkoholu i papierosów. Udostępnienie nastolatkowi broni palnej nie jest przestępstwem, ale już sprzedaż bądź udostępnienie alkoholu osobie, która nie ukończyła 21 lat jest surowo karane. Możesz mieć broń palną i być naćpany, ale nie możesz wypić piwka dla ochłody.
bETGncgb
Lili
8 miesięcy temu
Gdyby nastolatki były białe to by była afera na cały świat, że rasistki, nazistki, ze maja gdzieś życie kolorowych,tłumy by wyszły na ulicę. Gdyby ofiarą była biala to by się zatuszowali, że on napewno pedofil lub winny w inny sposób. A tak nie ma białych białych sprawie więc straszna tragedia bo nie da się białym znowu dokopać...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić