o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

"Zaszczepieni działacze PiS". Posłanka oburzona

421
Podziel się

Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki zaszczepił się przeciwko COVID-19. Polityk mógł przyjąć szczepionkę wcześniej, gdyż jego żona jest lekarzem. Posłanka Lewicy Monika Pawłowska twierdzi, że za zgodą wojewody Lecha Sprawki w szpitalu zaszczepili się także inni działacze PiS.

"Zaszczepieni działacze PiS". Posłanka oburzona
(PAP)
bDXNsywR

Od 27 grudnia w całej Polsce trwają szczepienia na koronawirusa. Na tzw. etapie 0 szczepiony jest personel medyczny, rodzice wcześniaków, pracownicy domów pomocy społecznej i miejskich ośrodków pomocy społecznej oraz osoby zatrudnione na uczelniach medycznych.

Burmistrz Parczewa Paweł Kędracki z ramienia PiS zaszczepił się przeciwko COVID-19, gdyż jego zona jest lekarzem. Posłanka Monika Pawłowska twierdzi, że za zgodą wojewody Lecha Sprawki zaszczepiło się jeszcze kilku innych powiatowych działaczy PiS, a przez to zabrakło szczepionek dla pielęgniarek.

bDXNsywT

Burmistrz Parczewa postanowił odnieść się do słów posłanki Lewicy. Jak pisze Kędracki, jest to kłamstwo zmyślone na potrzeby rozgrywek politycznych.

Szanowni Państwo, w związku z kłamliwą „informacją”, jakoby doszło do naruszenia prawa, podaną przez jedną z posłanek, pragnę przekazać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa miałem możliwość i skorzystałem z tzw. szybkiej ścieżki przy szczepieniu przeciwko COVID-19. Wynikało to z faktu, że najbliższa mi osoba, moja żona, jest lekarzem, a taką możliwość dawała wówczas rekomendacja Ministerstwa Zdrowia oraz wytyczne NFZ - pisze Kędracki.
Kolejnym kłamstwem tej pani jest to, jakoby Pan Wojewoda Lubelski Lech Sprawka wydawał jakiekolwiek zgody czy nakazy wykonania szczepień dla osób związanych z Prawem i Sprawiedliwością, jest to bzdura! I kłamstwo zmyślone na potrzeby politycznych rozgrywek! - dodaje.
bDXNsywZ

Posłanka Monika Pawłowska zapowiada, że zgłosi sprawę do NFZ, by skontrolowano szpital.

Złożę wniosek do NFZ o kontrolę w szpitalu i zapytanie do Wojewody Lecha Sprawki, dlaczego pozwolił na takie działanie. Przypominam, że wobec Wojewody, z mojej inicjatywy, toczy się postępowanie prokuratorskie, w związku z nieprawidłowościami w działaniu lubelskich szpitali.
To, z jaką pogardą Prawo i Sprawiedliwość od wielu lat traktuje obywateli, jest obrzydliwe. Teraz, gdy przyszło wybawienie od zarazy i ogromna szansa na normalność, PiS upycha swoich, tak jak we wszystkich spółkach skarbu państwa i posadach w ministerstwach - mają to we krwi i zwyczaju - dodaje posłanka.
bDXNsyxa
Zobacz także: Lekarze ze Wschodu przyjadą do Polski? Były wiceminister: "Poroniony pomysł"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXNsyxu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(421)
STASIU
4 miesiące temu
Kiedy podadzą się do dymisji. Kiedy PIS-owski minister zdrowia poda się do dymisji. Zapomnij "Stasiu" to nie ta moralność. To inni winni, tylko nie my !!!!!!!!.
ździś
4 miesiące temu
Ja nie będę musiał się tłumaczyć bo szczepionka dotrze do mnie w maju albo i wcale.Polak.
lexus
4 miesiące temu
każda partia upycha swoich po spółkach skarby państwa, PO-PSL-SLD-N tak robiło i bedzie robic. Ale jesli prawda jest że PIS pozwalał szczpić poza kolejnoscia swoich to wysyłaj krowo zawiadomienie do NFZ oraz do prokuratury. Ale pewnie to wymysł twojej macicy, no nie?
bDXNsyxv
janek
4 miesiące temu
Panstwo Pis z kartonu-oni nigdy nieznali sie na ekonomii-tylko rozdawnictwo zeby zostac przy korycie --swiat sie rozwija a PL -PIS cofa w rozwoju obecnie ok 70 lat do normalnego zachodu
Artemida
4 miesiące temu
Moje jest usuniete
Iza
4 miesiące temu
,, pan wojewoda " ESO !!! Pan Andrzej , pan Adam, pan Mirek , wojewoda !!! Przykładowo. Opamiętaj się !!!
Obywatel
4 miesiące temu
Dla mnie zabraknie szczepionki i to mnie cieszy.
Hahaha
4 miesiące temu
Tak już to widzę ze się zaszczpili. ..yhym...sciema
Absmak
4 miesiące temu
Niech zgadnę. Grupa 0 - działacze. Grupa 1 - ich rodzina, Grupa 2 - ich znajomi. Reszta Grupa 99.
stefan
4 miesiące temu
szkoda ze nie wiecej
Ojej
4 miesiące temu
W posłanka nie oburzona szczepieniem kolegi Leszka? I osobliwości z tefaeu?
izabela
4 miesiące temu
Proponuję poprosić o wypowiedź panią Jandę. Ona wyjaśni sytuację.
kos
4 miesiące temu
wyłącz tefałen, włącz samodzielne myślenie
bDXNsyxn
anty
4 miesiące temu
W tej kwestii odczepcie sie od PIS!ja życzę sobie, żeby PiS upychało swoich wyznawcóa na szczepienia i dało reszcie spokój lub wolność wyboru, jak przy każdej innej szczepionce. Brawo dla bohaterów eksperymentu medycznego, który zakończyc się ma w styczniu 2023 r. oraz dla ślepej wiary w znajomość j. angielskiego przez osoby tłumaczące ulotke szczepionki dla PIS. Tłumaczenie (nieprawdiłowe i celowo wprowadzające w błąd) na stronie ministerstwa zdrowia znacząco odbiega od tresci ulotki w j. ang. (np brak badań nad wpływem na płodnośc przetłumaczono jako brak wpływu na płodność)..
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić