oprac. Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Zatrzymanie Kawiaqa nagrane. Policjanci się nie patyczkowali

171

Marcin F. ps. Kawiaq i Bartłomiej K. zatrzymani przez policję z wydziału kryminalnego katowickiej komendy wojewódzkiej. Patostreamerzy byli poszukiwani w związku ze znęcaniem się nad młodymi dziewczynami. Nagrania z tych zdarzeń trafiły do sieci. Policja ze Śląska opublikowała film z zatrzymania patostreamerów.

Zatrzymanie Kawiaqa nagrane. Policjanci się nie patyczkowali
Kawiaq zatrzymany przez policję (Policja, Policja Śląska)

Kawiaq w rękach policji

Pierwsze informacje o tym, że Kawiaq i jego kolega zostali zatrzymani przez policję, pojawiły się już w niedzielę (26 listopada). Informację przekazał youtuber Mikołaj "Konopskyy" Tylko.

Kawiaq oficjalnie zatrzymany przez policję! PATOSTREAMER psikał niewinnych ludzi gazem pieprzowym i ostatnio upodlił dziewczynę pod "kontent" na pato-transmisje. Informację dostałem od policjanta zajmującego się sprawą - napisał Konopskyy na X.

Marcin F. i jego kompan Bartłomiej K. byli poszukiwani w związku ze znęcaniem się nad koleżankami. Sieć obiegły w ostatnim czasie szokujące nagrania, na których patostremerzy doprowadzili jedną z nich do silnego upojenia alkoholowego. Kazali jej pić z miski. Obmacywali ją i nakazali się jej rozbierać.

Na drugim nagraniu Bartłomiej K. bił dziewczynę butelką wódki. Obie poszkodowane zostały następnie wyrzucone za drzwi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowca bmw jechał zygzakiem. Świadek zatrzymał go

Policja potwierdza zatrzymanie patostreamerów

Kawiaq w ostatnim czasie wyjechał z Polski. Z publikowanych przez niego nagrań wynika, że znajdował się z kolegą na Malediwach. Postanowił jednak wrócić do Polski, z czego skorzystali policjanci ze Śląska.

W wyniku intensywnej pracy operacyjnej policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach namierzyli 18-latków i ustalili, że mają zamiar wrócić do Polski. W ubiegły weekend zatrzymali ich na terenie Śląska, niedługo po tym, jak przekroczyli granicę - podaje Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach.

W poniedziałek (27 listopada) Marcin F. i Bartłomiej K. zostaną doprowadzeni z policyjnego aresztu do Prokuratury Okręgowej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty.

Nagranie z zatrzymania Kawiaqa

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach opublikowała nagranie z zatrzymania patostreamerów. Widać na nim, jak Kawiaq i jego towarzysz jadą samochodem, gdy nagle dobiegają do nich policjanci.

Mundurowi sprowadzili na ziemię obu patostreamerów i skuli ich kajdankami. Następnie zaprowadzili ich do aresztu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić