Zbigniew Ziobro miał wypadek. Trafił do szpitala

260

W niedzielny wieczór w Warszawie doszło do wypadku z udziałem ministra Zbigniewa Ziobry. "Super Express" podaje, że w samochód SOP, którym jechał Ziobro wraz z żoną Patrycją Kotecką i synkiem, wjechał kierowca przewozu osób.

Zbigniew Ziobro miał wypadek. Trafił do szpitala
Zbigniew Ziobro (AKPA)

"Super Express" donosi o wypadku ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Zdarzenie miało miejsce w niedzielę (18 września) w godzinach wieczornych.

Ziobro podróżował razem z żoną Patrycją Kotecką i siedmioletnim synkiem. W pewnym momencie w samochód SOP wjechał kierowca przewozu osób. Wiadomo już, że był to Gruzin, który jest zatrudniony przez jedną z działających w Polsce firm przewozowych.

Kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu. Byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało - powiedziała "SE" Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Pytano ją o to, czy mercedesem SOP jechał minister Zbigniew Ziobro z rodziną. Wówczas odparła, że "dla policji nie ma znaczenia czy to było auto SOP, czy nie".

"SE" ustalił ponadto, że po kolizji Ziobro zmagał się z bólem. Wobec tego minister udał się do szpitala MSW, gdzie przeszedł badania.

Obywatel Gruzji ukarany

Obywatel Gruzji wjechał w tył samochodu, którym podróżował Ziobro z rodziną. Wiadomo już, że został on ukarany mandatem w wysokości 1000 zł.

Nikomu nic się nie stało - mówił w rozmowie z PAP rzecznik SOP płk Bogusław Piórkowski.
Zobacz także: Wystawiony Putin. Dyplomata: To było wystudiowane
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić