Zdążyli w ostatniej chwili. Dziewczyna uratowana

14

Dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo, rzucając się z mostu do rzeki. Policjanci otrzymali zgłoszenie o siedzącej na barierze drogowej młodej kobiecie i natychmiast wyjechali na miejsce zdarzenia. Na szczęście dziewczynę udało się uratować.

Zdążyli w ostatniej chwili. Dziewczyna uratowana
Policjanci zdążyli w ostatniej chwili (Facebook)

Dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo na Centralnym moście w ukraińskim mieście Dniepr. Policjanci otrzymali zawiadomienie o zdarzeniu w niedzielę wieczorem i wyjechali na miejsce zdarzenia. Ustalić dokładne miejsce, w którym znajduje się zdesperowana dziewczyna, pomogli pracownicy miejskiego centrum kontaktu, którzy wskazali, gdzie dokładnie siedzi.

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Na nagraniu widać, jak młoda kobieta siedzi na barierce. W pewnym momencie zostawia na poręczy telefon komórkowy i zamierza skoczyć do wody.

W tej chwili pojawia się radiowóz. Policjantka wyskoczyła i zatrzymała dziewczynę, a później drugi funkcjonariusz pomógł wciągnąć niedoszłą samobójczyni z powrotem na chodnik mostu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Z dziewczyną obecnie pracują psycholodzy.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić