Małgorzata Duży| 

Zdjęcia Kim Dzong Una obiegły świat. Nikt nie wie, co się dzieje

406

Sieć obiegły zdjęcia, na których widać tajemniczy ślad na głowie przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una. Media zastanawiają się, co się dzieje ze zdrowiem dyktatora.

Zdjęcia Kim Dzong Una obiegły świat. Nikt nie wie, co się dzieje
Na głowie dyktatora zauważono tajemnicze znamię (Facebook, Nk News)

Kim Dzong Un został zauważony z tajemniczym ciemnym śladem na tyle głowy. Obserwacji dokonano podczas jego publicznych wystąpień, które miały miejsce pod koniec lipca. Zaczęto dyskutować o stanie zdrowia północnokoreańskiego lidera.

Nieznane są przyczyny powstania widocznego śladu. Jest to ciemnozielone znamię lub siniak, który jest widoczny na tyle głowy Kima. Trudno jednak wydedukować więcej szczegółów z dostępnych zdjęć.

Znamię było widoczne podczas wystąpień z udziałem wojska, w któryc uczestniczył Kim. Miały one miejsce między 24 do 27 lipca. Wystąpienia odbyły się również w dniach 27-29 lipca. Tajemniczy ślad nie był widoczny podczas wcześniejszych publicznych wystąpień, które miały miejsce 29 czerwca.

Stan zdrowia dyktatora nie po raz pierwszy jest przedmiotem dyskusji. Niedawno zauważono znaczny spadek wagi Kima, a w koreańskiej telewizji mówiono o tym, że społeczeństwo jest zaniepokojone jego obecnym stanem zdrowotnym.

W ubiegłym roku światowe media obiegła plotka o śmierci Kim Dzong Una. Dyktator nie pokazywał się publicznie przez dłuższy czas, co dało początek spekulacjom. We wcześniejszych latach także pojawiały się wiadomości o jego śmierci, które, jak się zawsze okazywało, były mocno przesadzone.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Katowice. Zarzut zabójstwa i areszt dla kierowcy autobusu
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić