Dzieci zostały bez mamy. Nie do wiary, co ludzie piszą o 19-latce z Katowic

2417

W sobotę rano w centrum Katowic pod kołami autobusu miejskiego tragicznie zginęła 19-letnia dziewczyna. Po jej śmierci na jej profilu facebookowym zaczęły pojawiać się skandaliczne treści. Internetowi trolle piszą m.in., że Barbara Sz. nie dbała o dzieci i wywodziła się z "patologii".

Dzieci zostały bez mamy. Nie do wiary, co ludzie piszą o 19-latce z Katowic
Internauci obrażają zmarłą 19-latkę na jej profilu w mediach społecznościowych (Facebook)

W sobotę rano w ścisłym centrum Katowic kierowca autobusu miejskiego wjechał w grupę młodych ludzi, z których część uczestniczyła w bójce na pasie ruchu. 19-letnia Barbara Sz. próbowała rozdzielić bijących się mężczyzn.

Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać, jak autobus najpierw hamuje, po czym dodaje gazu i taranuje ludzi. Nastolatka jako jedyna nie zdążyła odskoczyć, gdyż znajdowała się tyłem do pojazdu. Autobus z impetem wjechał w dziewczynę, po czym ciągnął ją przez kilka metrów. 19-latka zginęła na miejscu.

19-latka zginęła pod kołami autobusu. Na jej profilu rządzą trolle

Tragicznie zmarła Barbara Sz. osierociła dwójkę małych dzieci. Dramatyczne okoliczności, w jakich zginęła, nie powstrzymały internautów przed żartami z wypadku i znieważaniem dziewczyny.

Na facebookowym profilu Barbary Sz. od czasu jej śmierci pojawiają się obraźliwe komentarze na jej temat. Grupa trolli publikuje prześmiewcze memy i wulgarne teksty, większość z nich pochodzi z fałszywych kont. To wszystko czytają najbliżsi zmarłej.

Trzeba było zostać w domu, a nie szwędać się z jakąś patologią. Selekcja naturalna, tylko szkoda dzieci, że miały tak nieodpowiedzialną matkę – czytamy w jednym ze skandalicznych komentarzy.
Oby ktoś bardziej odpowiedzialny się nimi (dziećmi - przyp. red.) zajął. Życie zweryfikowało, że matka nie była - padły równie skandaliczne słowa w innym komentarzu.

Znalazło się też kilka osób, które broniły pamięci zmarłej i zwróciły uwagę na oburzające zachowanie niektórych internautów. "Żartownisie" jednak zdecydowanie dominują.

Zobacz także: Zderzenie ciężarówki z pociągiem. Przejazd Kołbaskowo-Smolęcin zablokowany
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić