o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Zdjęcia Kopacz w prosektorium. Mocne komentarze

43
Podziel się

Telewizja Polska wyemitowała w niedzielę 18 kwietnia film dokumentalny Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia" o katastrofie smoleńskiej. Po premierze filmu zrobiło się głośno o ówczesnej minister zdrowia Ewie Kopacz, która wg TVP "pozuje przy ciałach ofiar katastrofy smoleńskiej".

Zdjęcia Kopacz w prosektorium. Mocne komentarze
Zdjęcia Ewy Kopacz w filmie "Stan zagrożenia". (Twitter.com)
bEiDtHaZ

W niedzielę 18 kwietnia w TVP odbyła się premiera filmu "Stan Zagrożenia" wyreżyserowanego przez Ewę Stankiewicz-Jørgensen. Premiera tego filmu była już przekładana kilka razy.

Do 6 razy sztuka. Film czeka rok. Jak widać o Smoleńsku im później tym lepiej - napisała Ewa Stankiewicz w mediach społecznościowych.
bEiDtHbb

W filmie ukazano m.in. kontekst polityczny i relacje polsko-rosyjskie przed katastrofą polskiego Tu-154 w Smoleńsku w 2010 r. Na Twitterze TVP.info zamieszczono fragment filmu, w którym słyszymy wypowiedzi Dymitra Książka- specjalisty medycyny ratunkowej.

Byłem w Moskwie jako medyczna obsługa, medyczna obstawa rodzin, teraz się o nich mówi rodziny smoleńskie. W prosektorium odbywały się identyfikacje. Tam był jakiś konflikt interesów, że chyba Rosjanie nie za bardzo chcieli dopuścić polskich medyków sądowych do tych identyfikacji i de facto skończyło się na tym, że polscy medycy sądowi nie uczestniczyli w samych sekcjach - opowiada mężczyzna.

Książek przyznaje w filmie, ze raz zdarzyło się, że polscy lekarze byli obecni w prosektorium, kiedy rosyjscy specjaliści przeprowadzali sekcje.

W udostępnionym fragmencie filmu pokazano także zdjęcia ówczesnej minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska, Ewy Kopacz. Na fotografiach widzimy Kopacz w towarzystwie kilku mężczyzn- jak twierdzi Stankiewicz - w rosyjskim prosektorium. Na jednym ze zdjęć widać przykryte ciało czarnym workiem.

bEiDtHbh
Bulwersujące zdjęcia Ewy Kopacz pozującej przy ciałach ofiar katastrofy smoleńskiej - czytamy na profilu TVP Info.

Była premier Ewa Kopacz nie odniosła się do sprawy. Zdjęcia skomentowało za to wielu polityków PiS.

Dziś ujawnione w filmie E.Stankiewicz słodkie foto z moskiewskiego prosektorium z ciałem ofiary katastrofy smoleńskiej. Brakuje słów - napisał Patryk Jaki.
bEiDtHbi

Wiceminister sprawiedliwości Michał Woś napisał z kolei: "Ewa Kopacz powinna była zniknąć z życia publicznego od razu po kłamstwach o przekopaniu ziemi w Smoleńsku na metr w głąb. Po tych kłamstwach Donald Tusk zrobił ją szefem polskiego rządu. A teraz jeszcze ten uśmiech na zdjęciach z moskiewskiej kostnicy. Hańba dla nich na wieki".

bEiDtHbj

Poseł Rafał Bochenek zarzuca Kopacz, że jej zachowanie to totalny upadek.

Wtedy kiedy wszyscy byliśmy pogrążeni w smutku, rozbici, a dzień 10.04.2010 zostanie zapamiętany jako jeden z najtragiczniejszych w historii RP, ówczesny rząd tak "walczył" w Rosji o godność naszych Rodaków...totalny upadek i degrengolada, brak słów... - napisał Rafał Bochenek.

Poseł Lewicy Maciej Gdula stanął w obronie Ewy Kopacz i apeluje, by poczekać z osądami do wyjaśnienia skąd pochodzą zdjęcia. "TVP ujawniło dziś zdjęcia Ewy Kopacz z prosektorium w Moskwie. Na obu zdjęciach uśmiechają się osoby stojące obok Kopacz. Kto zrobił te zdjęcia w Moskwie? Gdzie były do tej pory? Dlaczego pojawiły się gdy mamy napiętą sytuacje na Ukrainie? Mamy prawo wiedzieć!"- napisał.

bEiDtHbk
Zobacz także: Burza wokół zdjęcia Ewy Kopacz. Bartosz Arłukowicz komentuje
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiDtHbC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
jadzia
2 miesiące temu
Oj nie popisała się pani.Rozumiem że dla lekarza ciała zmarłych to codzienność,ale te zdięcia są wymowne.
Leon
2 miesiące temu
W/w wraz z zbiegiem Sopocko-Brukselskim tworzyli wyjątkowo zgraną parę co dzisiaj wychodzi na jaw,że nie wspomnę o urodzie tego duetu.
Lolek
2 miesiące temu
Brakuje tylko szampana i kawioru...
bEiDtHbD
jan
2 miesiące temu
Znowu propaganda zakłamanej telewizji opublikujcie rozmowę kaczyńskich a wszystko będzie wyjaśnione.
Wolak
2 miesiące temu
Musiała więcej wypić jak Kwaśniewski. Mina wszystko mówi.
Karola
2 miesiące temu
Brawo Pani Kopacz ładnie się Pani popisała. W obliczu takiej tragedii i miejsca gdzie Pani była to nie wypada się tak zachowywać.Bawiło to Panią? Niestety zdjęcia wyszły na jaw,teraz widać jaką Pani jest aktorką.
Lechowski.
2 miesiące temu
Tak Polak, Polka by nie zrobili, ale zastanowić się trzeba kto jest tu Polakiem.
Yyyy
2 miesiące temu
A jak tam,żona Edgara,niejaka Gosiewska dostała kasę,by jeszcze lepiej sobie żyć?
aza
2 miesiące temu
Lot przygotowywała ekipa PiS z Duda na czele. Po katastrofie Macierewicz z uśmiechem zajadał obiad popijając alkoholem. Świętował swój zamach???
CNNNC
2 miesiące temu
Klamala z reka na sercu . Czy te oczy moga klamac ??
Starszy.
2 miesiące temu
Wstrętny uśmiech tej Koślawej podłej Ewy Kopacz mówi za wszystkich i wszystko.Bandyckie zachowanie razem z Tuskiem.PO trupach weszli do władzy.
ccccc
2 miesiące temu
"Poseł Lewicy Maciej Gdula (...) Gdzie były do tej pory? Dlaczego pojawiły się gdy mamy napiętą sytuacje na Ukrainie? Mamy prawo wiedzieć!" a to co na nich jest też chyba istotne panie poseł
shakespeare
2 miesiące temu
z punktu widzenia człowieka, który nie sympatyzuje z żadną partią polityczną- zdjęcia są niestosowne do powagi sytuacji i świadczą o intelekcie (czyli jego braku) polityka, który się na nich znajduje.
bEiDtHbv
kocia
2 miesiące temu
trzeba było zrobić zdjęcia Macierewiczowi jak wiał pociągiem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić