Sekundę później rozegrał się dramat. Nagranie trafiło do sieci ku przestrodze

65

Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich opublikowała ku przestrodze niepokojące nagranie. Widać na nim, jak bieżnia poturbowała małego chłopca.

Sekundę później rozegrał się dramat. Nagranie trafiło do sieci ku przestrodze
Bieżnia wciągnęła chłopca (YouTube)

Wideo zostało opublikowane przez organ w ramach przestrogi. Na terenie całych Stanów Zjednoczonych miało dojść do kilkudziesięciu wypadków z udziałem bieżni firmy Peloton. W ich wyniku aż 40 dzieci zostało rannych, a jedno poniosło śmierć.

Zagrożenie, które stwarza bieżnia, przedstawiono na nagraniu jednego z użytkowników. W pobliżu działającego urządzenia bawiły się dzieci. Mały chłopiec zbyt zbliżył się do niego, trzymając dużą piłkę. Niestety kręcąca się taśma wciągnęła najpierw zabawkę, a później chłopca. Dziecko zostało poturbowane, jednak wyszło z tego niebezpieczeństwa obronną ręką.

Chłopiec był zdany sam na siebie. Na nagraniu widać jego nierówną walkę toczy z bieżnią. Wielu internautów zwróciło na Twitterze uwagę na fakt, że urządzenie nie jest niebezpieczne, gdy używa się go poprawnie. Pozostawienie w jego pobliżu dziecka jest ich zdaniem brakiem odpowiedzialności ze strony rodziców lub opiekunów.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński to "potwór"? Paweł Kukiz ripostuje Krzysztofowi Skibie
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić