o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Sekundę później rozegrał się dramat. Nagranie trafiło do sieci ku przestrodze

45
Podziel się

Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich opublikowała ku przestrodze niepokojące nagranie. Widać na nim, jak bieżnia poturbowała małego chłopca.

Sekundę później rozegrał się dramat. Nagranie trafiło do sieci ku przestrodze
Bieżnia wciągnęła chłopca (YouTube)
bEiEcYpx

Wideo zostało opublikowane przez organ w ramach przestrogi. Na terenie całych Stanów Zjednoczonych miało dojść do kilkudziesięciu wypadków z udziałem bieżni firmy Peloton. W ich wyniku aż 40 dzieci zostało rannych, a jedno poniosło śmierć.

Zagrożenie, które stwarza bieżnia, przedstawiono na nagraniu jednego z użytkowników. W pobliżu działającego urządzenia bawiły się dzieci. Mały chłopiec zbyt zbliżył się do niego, trzymając dużą piłkę. Niestety kręcąca się taśma wciągnęła najpierw zabawkę, a później chłopca. Dziecko zostało poturbowane, jednak wyszło z tego niebezpieczeństwa obronną ręką.

bEiEcYpz

Chłopiec był zdany sam na siebie. Na nagraniu widać jego nierówną walkę toczy z bieżnią. Wielu internautów zwróciło na Twitterze uwagę na fakt, że urządzenie nie jest niebezpieczne, gdy używa się go poprawnie. Pozostawienie w jego pobliżu dziecka jest ich zdaniem brakiem odpowiedzialności ze strony rodziców lub opiekunów.

bEiEcYpF
Zobacz także: Jarosław Kaczyński to "potwór"? Paweł Kukiz ripostuje Krzysztofowi Skibie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiEcYqa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
4ftr34ft
2 miesiące temu
Ale żaden rodzic nie pomógł? To gdzie byli rodzice, przecież dziecko płakało, siostra uciekła, a rodzice nic? Żadnej reakcji????
cynik
2 miesiące temu
Tam, hen, za wielką wodą, tak mają.
Sabina
2 miesiące temu
To nie wina bieżni tylko głupiego dziecka.
bEiEcYqb
Kovalsky
2 miesiące temu
okropna ta bieżnia jak można tak poturbować kogoś. niedlugo to za wypadki samochodowe też będzie odpowiedzialny samochód
MWM
2 miesiące temu
Do dzieci zawsze trzeba podchodzić z zasadą ograniczonego zaufania bo nigdy nie wiadomo co wymyślą.
świat zwariow...
2 miesiące temu
Czekamy na odcinek z kosiarką :)
Tom
2 miesiące temu
Tak bo w owym kraju ludzie zamiast mózgów posiadają sieczkę.... Wiem byłam widziałem. Na każdym kroku opisy podstawowych czynności jak dla debili.... Dziwię się że ten kraj jeszcze funkcjonuje, no może dzięki sile roboczej z Europy....
Pisdzielec
2 miesiące temu
Dobrze ze to nie mixer
Dżulka
2 miesiące temu
Szczerze mówiąc to ja nie widzę żeby bieżnia poturbowała bachora. Zresztą jak nawet to sam się pod nią pchał z tą swoją piłką. Rodzice też mogliby lepiej pilnować dzieciaka. Ja rozumiem że praca czy jakieś inne ważne zajęcia ale najważniejsze jest dziecko.
lolo
2 miesiące temu
mamusia kochana chciała mieć swięty spokój a bachor starszy nie był nauczony prawidlowej reakcji na takie wydarzenia , czyli wszyscy wszystkich w tym domu maja daleko w tyle
Jedrula
2 miesiące temu
Rodzice przed komputerem robią karierę,dziecko to część uboczna która tylko przeszkadza innym po co mają się nim zajmować.
JaTamBylem
2 miesiące temu
Dobre haha
Kasia
2 miesiące temu
To nie wina biezniy tylko bezmyślnych rodziców
bEiEcYpT
DAREK
2 miesiące temu
Matki idealne bez wad cudnie wypowiadają sie , najpierw trzeba znać cała sprawę a potem osądzać , mama mogła ćwiczyć przy dziecku czy tata czy opiekun , i najzwyczajniej świecie mogła iść do toalety i wyłączyła starsza mogła wcześniej podejrzy i jak tylko mama lub inny członek rodziny w toalecie to włączyć od cała historia przestańcie zaraz pisać te okropieństwa . ktos mógł iśc wyrzucić pieluchę , iść po picie jedzenia a starsza wcześniej zobaczyła co i jak i włączyła ale zaraz prokurator nieodpowiedzialna , zła itd. itd.wy ludzie macie juz tak chore umysły ze aż żal a szczególnie te pożal sie boże matki idealne polki które pozjadały wszystkie rozumy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić