Zdjęcie spod Opola. Wrzucili je na Facebooka. Teraz grozi im 5 lat więzienia

203

Totalnym brakiem wyobraźni wykazali się dwaj nastolatkowie z powiatu strzeleckiego. Na Facebooku zamieścili fotografię, na której widać, jak siedzą na radiowozie. Sprawą zainteresowali się mundurowi, gdyż pojazd został zniszczony.

Zdjęcie spod Opola. Wrzucili je na Facebooka. Teraz grozi im 5 lat więzienia
Nastolatkowie zostali zatrzymani za swoje wybryki (Policja)

Feralne zdjęcia zostały wykonane pod komisariatem policji w Turawie (woj. opolskie). Przy budynku zaparkowane były oznakowane radiowozy. Dwóch nastolatków wpadło na pomysł wykorzystania tej okazji i wykonania pamiątkowej fotografii. Mężczyźni weszli na pojazd. Jeden z nich pozował do zdjęcia na jego dachu, a drugi na tyle.

"Modele" byli zapewne zadowoleni z osiągniętych efektów. Można wysnuć takie wnioski, gdyż fotografia została zamieszczona przez jednego z nich na Facebooku. Podczas wykonywania zdjęć mężczyźni uszkodzili karoserię kolejnego samochodu. Pod ich wpisem na Facebooku nie brakowało wulgarnych komentarzy odnoszących się do całej sytuacji.

Publikując fotografię na Facebooku, mężczyźni podali siebie policji na przysłowiowym talerzu. Na kontrowersyjne zdjęcie szybko trafili policjanci z Komisariatu w Ozimku. 18 i 19-latek usłyszeli po dwa zarzuty uszkodzenia mienia, do których się przyznali.

Pamiątka została wykonana w miniony weekend podczas ich wypoczynku nad jeziorami Turawskimi. Szkody, które spowodowali, wyceniono na blisko 3 tysiące złotych. Za swoje wybryki grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Wakacje za granicą tańsze niż w Polsce. "Państwo nie powinno ingerować w poziom cen"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić