Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Zdradził ją facet. Tak się zemściła. Pikantna historia!

91

Anglia. 26-letnia Lacey Jay przyłapała swojego partnera na zdradzie. Aby się na nim zemścić, wpadła na niecodzienny pomysł.

Zdradził ją facet. Tak się zemściła. Pikantna historia!

Anglia. Zdrada partnera i zemsta kobiety

26-letnia Lacey Jay spotykała się ze starszym od siebie o rok kulturystą. W pewnym momencie zauważyła jednak niepokojące zachowanie partnera. Okazało się, że ten ją zdradza. O sprawie rozpisują się brytyjskie media.

Chciałam mu ufać, ale pewnej nocy dostałam cynk od przyjaciół i przyłapałam mojego partnera na gorącym uczynku, z inną kobietą. Obiecywał, że więcej już tego nie zrobi, że będzie mi wierny. Ciągle odmawiał jednak podania mi swojego PIN-u do telefonu, abym mogła sprawdzić, z kim rozmawiał - mówi Lacey Jay, którą cytuje "Mirror". - To typowy facet w moim wieku, nie można im ufać, nie szanują kobiet - dodaje.

Oto jak wyglądała zemsta za zdradę partnera

Zdradzona 26-latka zarejestrowała się na portalu randkowym i umówiła się ze starszym żonatym mężczyzną. Wszystko po to, by zemścić się na swoim byłym partnerze.

Starszy facet, z którym się umówiła, obsypał ją prezentami. Jak twierdzi Lacey Jay, traktował ją jak księżniczkę, co jeszcze bardziej umocniło ją w przekonaniu, że mężczyźni w jej wieku są niedojrzali.

26-letnia Lacey Jay zaczeła się więc spotykać ze starszymi. Wszystko w odwecie za zdradę. Nie przeszkadza jej jednak to, że nowi partnerzy zdradzają swoje żony/dziewczyny. Jak twierdzi, nie widzi nic złego w potajemnym, niezobowiązującym seksie i ekscytujących randkach, zwłaszcza jeśli chodzi o mężczyzn, którzy zdradzali już wcześniej.

Z pewnością nie jestem niszczycielem domów. Nigdy nie umawiałbym się z mężczyzną, który wcześniej nie był niewierny. Nie chcę zrywać niczyjego małżeństwa. Po prostu chcę się zabawić z mężczyznami, którzy traktują mnie odpowiednio - mówi cytowana przez "Mirror" Lacy Jay.

Pomysł na zemstę za zdradę partnera ma też inne konsekwencje. Lacy Jay wpadła w nałóg. Jak mówi, uzależniła się od romansów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić