aktualizacja 

Nawet jej nie powiedział. Melania Trump o wszystkim dowiedziała się z Twittera

253

Donald Trump nie zamierza wziąć udziału w uroczystościach inauguracji Joe Bidena na stanowisko prezydenta. Na wydarzeniu nie pojawi się również pierwsza dama, która o wszystkim dowiedziała się... z Twittera.

Nawet jej nie powiedział. Melania Trump o wszystkim dowiedziała się z Twittera
(Getty Images)

Donald Trump poinformował wyborców o swoich planach odnośnie inauguracji Joe Bidena za pośrednictwem Twittera. Zanim prezydent USA ostatecznie został zbanowany przez administratorów platformy, zapowiedział, że nie zamierza zaakceptować Bidena w roli nowej głowy państwa.

Do wszystkich, którzy pytali – 20 stycznia nie wybieram się na inaugurację – napisał Donald Trump na nieistniejącym już koncie na Twitterze.

Dziennikarze CNN dotarli do osoby z otoczenia pary prezydenckiej. Jak twierdzi anonimowy informator, do chwili publikacji tweeta Melania Trump nie zdawała sobie sprawy z tego, że nie weźmie udziału w inauguracji. Donald Trump miał postawić ją przed faktem dokonanym.

Zobacz także: Zobacz też: Zamieszki na Kapitolu. Trump w końcu zabrał głos

Ten sam informator CNN podkreśla, że to nie pierwsza taka sytuacja. Prezydent już wielokrotnie miał ogłaszać swoje decyzje odnośnie pierwszej damy bez wcześniejszego informowania o nich głównej zainteresowanej.

To nie pierwszy raz, kiedy dowiedziała się, co ma robić, zanim w ogóle porozmawiali – relacjonuje anonimowy informator CNN.
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić