Zjadł "największego burgera na świecie" na oczach protestujących wegan. Miliony wyświetleń

36

Jeden z użytkowników TikToka nagrał wideo, które zdobyło wielką popularność. Brytyjczyk zjadł największego burgera na świecie na oczach protestujących wegan.

Zjadł "największego burgera na świecie" na oczach protestujących wegan. Miliony wyświetleń
Mężczyzna zjadł największego burgera na świecie

Prośby obserwujących na TikToku potrafią być ekstremalnymi zadaniami dla twórców. Przekonał się o tym Jordan Adams, który dostał za zadanie zjeść największego burgera na świecie w obecności protestujących wegan. Brytyjczyk postanowił podjąć się tego wyzwania i zamieścić wideo z całego procesu na TikToku.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Jordan jadł burgera w obecności protestujących wegan. Demonstranci trzymali plakaty z hasłami i zdjęciami zabijanych zwierząt. Pomimo prowokacji ze strony tiktokera nie dali się wyprowadzić z równowagi. Jeden z nich uśmiechnął się nawet, nazywając Jordana żartownisiem. Autor wideo zaproponował nawet niektórym podzielenie się mięsną kanapką, jednak ci zdecydowanie odmówili.

W trakcie protestu doszło również do małej sprzeczki. Jeden z protestujących oskarżył Jordana o zaśmiecanie okolicy. Na szczęście ostra wymiana zdań nie przerodziła się w bójkę. Demonstrujący starał się nawet wciągnąć w to policję, jednak sytuacja się uspokoiła.

Wykonanie zadania było dla Jordana strzałem w dziesiątkę. Jego kontrowersyjne wideo w zaledwie trzy dni obejrzało aż 6 milionów internautów. Dowcip tiktokera podzielił komentujących. Niektórzy uznali go za wyjątkowo udany, a inni byli zdecydowanie przeciwni tego rodzaju humoru.

Nie mogę przestać myśleć, że jest to wyjątkowo lekceważące. Nie jestem weganinem, ale myślę, że powinniśmy do pewnego stopnia szanować decyzje wszystkich - napisał komentujący.
Ten żart to ogień - pochwalił inny internauta.
Zobacz także: Nowa posada dla rzecznika Dudy? Niecodzienny komentarz z PiS
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić