Pikantne zdjęcia żony ministra PiS. Czarnek komentuje

532

Przemysław Czarnek chętnie wypowiada się na różne tematy. Ale kiedy padło pytanie o pikantne zdjęcia żony kolegi z rządu, nie był zbyt rozmowny.

Pikantne zdjęcia żony ministra PiS. Czarnek komentuje
Przemysław Czarnek nie miał wiele do powiedzenia na temat zdjęć żony Łukasza Schreibera (GETTY, SOPA Images)

Marianna Schreiber, żona polityka Prawa i Sprawiedliwości Łukasza Schreibera, sławę zyskała głównie dzięki programowi Top Model, który jest emitowany na antenie TVN. Ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a niedawno wrzuciła nawet na Instagrama swoje nagie zdjęcie.

Wielkim marzeniem Schreiber jest praca w modelingu, a udział w show ma być dla niej przepustką do wielkiej kariery. W programie Top Model przeszła do kolejnego etapu.

Schreiber staje się coraz popularniejsza w mediach społecznościowych. To dzięki zdjęciom na Instagramie, które rozpalają internautów. Wiele ludzi chętnie komentuje jej zdjęcia, jednak opory przed tym miał Przemysław Czarnek.

To jest żona ministra Schreibera, a nie moja. Pan minister Schreiber nie interesuje się moją żoną, a ja nie interesuję się jego żoną. Nie mam pojęcia, czy mu to zaszkodzi czy pomoże w polityce - powiedział "Faktowi" minister edukacji i nauki.

Czarnek o LBGT. Schreiber zabrała głos

Schreiber skomentowała ostatnio słowa Czarnka na temat społeczności LGBT. Minister mówił, że "ci ludzie nie są równi ludziom normalnym".

Uważam, że bycie normalnym to życie w zgodzie ze sobą i innymi. Kiedy dziecko szuka swojej seksualności, to chciałabym, żeby rodzice nie wykluczali swojego dziecka, żeby je kochali i wspierali - powiedziała dla "Super Expressu".

Marianna Schreiber jest magistrem pedagogiki, planuje zrobić doktorat oraz zostać nauczycielką-terapeutką. Drugą jej pasją jej modeling.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Kolejne dowody na istnienie życia na Marsie. Sukces łazika Perservence od NASA
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić