Aniela Siwek| 

"Źle się jej oddychało". Matka piątki dzieci znaleziona martwa na balkonie

259

W Bydgoszczy doszło do tragicznego zdarzenia. Pani Agnieszka - matka piątki dzieci, została znaleziona martwa na balkonie. Kobieta nagle straciła przytomność i pomimo szybkiej reakcji nie udało się jej uratować. Na jaw wychodzą nowe fakty.

"Źle się jej oddychało". Matka piątki dzieci znaleziona martwa na balkonie

Pani Agnieszka zmarła 17 września, miesiąc po tym, jak urodziła córkę. Jeszcze gdy była w ciąży, pojawiły się pierwsze problemy zdrowotne. Kobieta nie mogła oddychać i przeszła tracheotomię.

Pomimo tracheotomii kobieta wciąż nie czuła się dobrze. Miała duszności, a po wyjęciu rurki wróciły problemy z oddychaniem. Mąż zmarłej opowiedział o tym "Gazecie Pomorskiej".

Kilka dni temu poszła do szpitala na wyjęcie rurki. Źle jej się potem oddychało. Trzeba było wzywać pogotowie. Czuwałem przez 3 noce z rzędu, bo ona zasnąć nie mogła przez duszności - mówi pan Tomasz, cytowany przez "Gazetę Pomorską".
Zobacz także: Danuta Martyniuk pod sądem

Następnej nocy pani Agnieszka zmarła. Jej mąż obudził się w nocy i znalazł ją nieprzytomną na balkonie. Natychmiast przystąpił do udzielania pierwszej pomocy oraz wezwał pogotowie. Niestety nie udało się jej uratować. Przybyły na miejsce lekarz orzekł zgon.

Pani Agnieszka osierociła pięcioro dzieci. Oliwia ma 9 lat, syn Tomek ma 3 lata, Kacper 2 lata, a Oskar rok. Najmłodsza Amelia przyszła na świat zaledwie miesiąc temu.

Pan Tomasz został z dnia na dzień sam z piątką dzieci. Jego bliscy uruchomili zbiórkę w serwisie zrzutka.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić