Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Sylvester Stallone w żałobie. Nie żyje "Królowa Hollywood"

112

Nie żyje matka Sylvestra Stallone'a – Jackie Stallone. Mimo zaawansowanego wieku do samego końca pozostawała aktywna, prowadząc profil na Instagramie i zdobywając tysiące obserwatorów. Swoim odejściem pogrążyła w żałobie swoich bliskich i fanów z całego świata.

Sylvester Stallone w żałobie. Nie żyje "Królowa Hollywood"
W chwili śmierci matka Sylvestra Stallone'a miała 98 lat (Getty Images, E. Charbonneau , Staff)

O śmierci Jackie Stallone poinformował portal "TMZ". Na razie przyczyna śmierci matki Sylvestra Stallone'a pozostaje nieznana.

Jackie Stallone nie żyje. Kim była matka Sylvestra Stallone'a?

Według "Mirror" Jackie Stallone nosiła przydomek "samozwańczej królowej Hollywood". Była zawodową tancerką oraz astrologiem – w latach 90. dorobiła się nawet własnego programu, w którym dawała widzom rady na temat horoskopów. Publikowała także kasety wideo z treningami, m.in. cardio.

Matka Sylvestra Stallone'a miała na koncie występy w reality show. Pojawiła się w kilku sezonach "Celebrity Big Brother" oraz filmie "Laski z plaży" z 1993 roku. Pod koniec życia stała się gwiazdą Instagrama, na którym zdobywała coraz większą popularność. Samodzielnie prowadziła swój profil, zamieszczając na nim zdjęcia z codziennego życia własnego oraz bliskich.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jackie Stallone trzykrotnie wychodziła za mąż: za Franka Stallone'a, Anthony'ego Filitima i Stephena Lavine'a. Poza znanym aktorem Sylvestrem miała jeszcze dwoje innych dzieci, które także zrobiły międzynarodowe kariery – kompozytora i piosenkarza Franka Stallone'a juniora oraz córkę i aktorkę Toni D'Alto.

Zobacz także: Zobacz też: Podnosi ciężary, a ma już 92 lata
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić