Jan Manicki
Jan Manicki| 

Zdobycz zwierzaka. Co było w paczce? Internauci pękają ze śmiechu

37

Media społecznościowe obiegło wyjątkowe nagranie z monitoringu. Przed drzwiami Amerykanki oczekującej na paczkę z Amazona pojawił się nietypowy "złodziej". Nie namyślając się długo, schwycił w zęby zostawiony przez kuriera pakunek i oddalił się z nim w nieznanym kierunku. Niespodziewanie, zdarzenie to wywołała lawinę pozytywnych reakcji. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Zdobycz zwierzaka. Co było w paczce? Internauci pękają ze śmiechu
Nietypowy złodziej poruszał się na czterech łapach (Facebook)

Mieszkanka Briston w stanie Connecticut w poniedziałek zorientowała się, że ktoś ukradł zostawioną przed jej drzwiami paczkę. Kobieta postanowiła przejrzeć zapis z monitoringu. Ku jej zdumieniu, złodziej nie poruszał się na dwóch nogach.

Futrzasty złodziej zabrał paczkę. Wszystko nagrała kamera monitoringu

Kristin Levine opublikowała w mediach społecznościowych niecodzienny film. Widać na nim czarnego niedźwiedzia, przechadzającego się z paczką z Amazona w pysku. Zwierzę po chwili oddala się z nią w kierunku pobliskich zarośli.

Jeśli ktoś w okolicy Chippens Hill zobaczy paczkę z moim nazwiskiem, czy mógłby ją do mnie przywieźć? – zwróciła się kobieta do swoich znajomych na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Okazało się, że niedźwiedź najwyraźniej nie był jednak zainteresowany zawartością paczki. Porzucił ją na sąsiednim podwórku. W przesyłce znajdowało się kilka rolek papieru toaletowego.

Wiedziałam, że w środku nie ma nic wartościowego, więc była to całkiem zabawna sytuacja – opisuje Kristin Levine.

Niedźwiedź połasił się na papier toaletowy. "Przygotowywał się na lockdown"

Historia wywołała pozytywny odzew internautów. Część osób stwierdziła, że niedźwiedź najwyraźniej chciał zrobić zapasy papieru toaletowego przed kolejnym lockdownem. Do tej sugestii zdaje się przychylać sama Kristin.

Może lubi taki o lawendowym zapachu? – zaczęła zastanawiać się autorka nagrania, zamieszczając zdjęcie odzyskanej przesyłki.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Większość komentujących była jednak zgodna, że to bardzo zabawna sytuacja. Podkreślono, że niedźwiedź był bardzo odważny, podchodząc tuż pod drzwi kobiety.

Potrzebowałem się dzisiaj pośmiać, dziękuję – napisał jeden z komentujących.
Uwielbiam tego niedźwiedzia – dodał kolejny.

Obejrzyj także: Niedźwiedź w czereśniach. Nagranie Nadleśnictwa Baligród

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić