Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Złodzieje napadli na jego sklep. Zadźgał jednego z nich

104

W internecie pojawił się filmik, ukazujący napad na sklep w Las Vegas. Na nagraniu z kamery widać, jak złodzieje przychodzą do sklepu, jednak jednemu z nich nie udaje się go opuścić. Wszystko przez reakcję właściciela.

Złodzieje napadli na jego sklep. Zadźgał jednego z nich
Napad na sklep z tytoniem (YouTube)

W serwisie YouTube pojawiło się nagranie z kamery ze sklepu Smokestrom Smoke Shop w Las Vegas. Zostało ono udostępnione przez właściciela - Johnny'ego Nguyena.

Na filmiku widać, jak dwójka rabusiów przychodzi do sklepu. Na twarzach mają czarne kominiarki, jeden z nich ma plecak. - Po prostu wyjdźcie - mówił na nagraniu Nguyen.

Tego się nie spodziewali

Dla jednego ze złodziei przeskoczenie przez ladę było dosłownym gwoździem do trumny. Właściciel bowiem zaczął... dźgać go nożem. Wywiązała się szarpanina. Drugi z rabusiów uciekł i porzucił kolegę po fachu.

Jestem martwy. Jestem martwy, proszę - krzyczał.

Johnny Nguyen przeniósł go do wejścia. Następnie udał się na zaplecze. W komentarzach pod filmikiem zawrzało.

Ten facet dostał dokładnie to, o co prosił. Kiedy próbujesz zabrać komuś środki do życia lub zadzierać z kimś, możesz dostać to, na co zasługujesz i to z pewnością miało miejsce tutaj. O jedną złą osobę mniej. Dobra robota właściciela sklepu - pisał jeden z użytkowników serwisu YouTube.
Jestem wstrząśnięty od samego oglądania tego filmu. Nie wyobrażam sobie, jak czuje się właściciel po przejściu tego. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku i otrzyma wszelkie porady i wsparcie, których potrzebuje - wtórował drugi.

Złodzieje zostali aresztowani przez policję Las Vegas, a właściciel nie usłyszał zarzutów.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić