aktualizacja 

"Złomowisko PL". Marek Pawłowski nie żyje. Ważny apel syna i żony "Krzykacza"

409

Internauci po raz kolejny solidaryzują się z bohaterami programu "Złomowisko PL". Wystartowała zbiórka pieniędzy na pomoc dla rodziny zmarłego Marka "Krzykacza" Pawłowskiego.

"Złomowisko PL". Marek Pawłowski nie żyje. Ważny apel syna i żony "Krzykacza"
Zrozpaczona rodzina Marka Pawłowskiego (Zrzutka.pl)

Końcówka roku 2020 roku nie oszczędziła uczestników programu "Złomowisko PL". Duet Marka "Krzykacza" i Edka bardzo ucierpiał. Starszy z mężczyzn stracił nogę w wyniku walki z cukrzycą. Tragiczne wieści nadeszły jednak 1 stycznia 2021. To właśnie wtedy Discovery Channel poinformowało o śmierci Marka Pawłowskiego. Znany Pruszkowianin miał 47 lat.

W sieci wystartowały zbiórki pieniędzy związane ze strasznymi wydarzeniami. Internauci na początku postanowili zebrać środki na rehabilitację i zakup protezy nogi dla Edka. W odpowiedzi na zapytania fanów uruchomiono również zrzutkę na pomnik dla Marka oraz zakup nowego samochodu do zbierania złomu.

Syn Marka Janusz nagrał wideo, na którym zwrócił się do fanów. Poprosił ich, aby nie wysyłali kwiatów na pogrzeb jego ojca, który odbędzie się 8 stycznia w Pruszkowie. W zamian zachęcił do wpłacania pieniędzy na zbiórkę. Dodał, że po zakupie pomnika i samochodu reszta pieniędzy zostanie przekazana żonie Marka Joannie.

Wszyscy znamy Marka Krzykacza Pawłowskiego był to wielki człowiek nie tylko swoją posturą ale także z wielkim sercem. Nigdy nie odmawiał pomocy potrzebującym. Nigdy nie było takiej sytuacji by powiedział "nie pojadę" "nie mam czasu". Nie ważne w jaka stronę kraju, on zawsze był. Mimo, że w domu nigdy się nie przelewało pomagał innym w potrzebie. Wraz z odejściem Marka z tego świata odeszło również utrzymanie dla rodziny. Janusz czyli syn jest już dorosły i zostaje głową rodziny, wierzymy że uda mu się zbudować szczęśliwy dom, zaopiekuje się mamą i bratem - napisali organizatorzy.

Złomowisko PL

"Złomowisko PL" emitowane jest na Discovery Channel od 2015 roku. Program cieszy się wysoką oglądalnością. Przedstawia losy złomiarzy z całej Polski. Ulubieńcami oglądających było kultowe trio z Pruszkowa. Słynący z donośnego głosu Marek zbierał złom wraz z synem Januszem i kolegą Edkiem.

Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić