Wybrał się na ryby. Złowił coś przerażającego

39

Mężczyzna z Katherine w Australii postanowił wybrać się ze znajomymi w rejs po rzece Victoria, aby przetestować swój nowy sprzęt wędkarski. Jednak podczas wędkowania doszło do przerażającego zdarzenia. Za wędkę chwycił krokodyl olbrzymich rozmiarów.

Wybrał się na ryby. Złowił coś przerażającego
Łowił ryby, gdy nagle.. (Facebook)

Krokodyl chwycił za przynętę i nie chciał puścić. Z każdą chwilą sytuacja robiła się coraz bardziej dramatyczna. Mężczyzna, do którego należała wędka, nie chciał jej puścić. Jak stwierdził w rozmowie z "Daily Mail" - wędka była zbyt dobrej jakości i była naprawdę sporo warta.

Wędkarz jest członkiem rodziny, która prowadzi sklep wędkarski Rod & Rifle TackleWorld Katherine. To właśnie na funpage'u tego sklepu pojawił się film, który znajduje się poniżej. Na wideo widać przerażający moment wynurzenia się z głębin krokodyla naprawdę sporych rozmiarów. Wędkarz był wyraźnie zszokowany jego widokiem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Krokodyl na początku nie reagował, choć został wyciągnięty siłą na wierzch przez wędkarza, który próbował w ten sposób doprowadzić do pęknięcia żyłki, aby uwolnić swój sprzęt. Zwierzę zaczęło jednak szarpać się w wodzie, co w pewnym momencie sprawiło, że spora część wędki zanurzyła się w niej. Wędkarz jednak nie dawał za wygraną i nawet wtedy trzymał ją w rękach.

Na końcu wędkarzowi udało się uwolnić wędkę. Pokazał także przynętę, która była mocno pogryziona przez krokodyla. Po wszystkim nadawała się jedynie do wyrzucenia. Najważniejsze jednak, że wędka była cała, a tego dnia mieszkaniec Katherine mógł kontynuować z przyjaciółmi łowienie ryb.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić