o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Za pomoc w odnalezieniu Iwony wyznaczono ogromną nagrodę. Zaginięcie owiane tajemnicą

13
Podziel się

Iwona ostatni raz była widziana w 2002 roku w Tarnowskich Górach, gdzie mieszkała. Po lekcjach na chwilę wróciła do szkoły. Nigdy nie wróciła już z niej do domu. Ucieczka, porwanie? Mimo wyznaczonej nagrody wciąż niewiele wiadomo o tej sprawie.

Za pomoc w odnalezieniu Iwony wyznaczono ogromną nagrodę. Zaginięcie owiane tajemnicą
(Facebook)
bEqtclXF

Iwona Wąsik z Tarnowskich Gór 3 października 2002 wróciła ze szkoły ok. godz. 13.40. Dzień jak co dzień, jednak zapomniała zabrać zupę ze szkolnej stołówki. Mama poprosiła ją, by się po nią wróciła. Iwona poszła do szkoły jeszcze raz w towarzystwie koleżanki. I o ile jej przyjaciółka wróciła do domu, o tyle o Iwonie słuch zaginął.

Policja sprawą nie zajęła się od razu. Uznano, że 13-latka uciekła z domu. Jej rówieśnicy mówili, że była tajemnicza. Dużo czasu spędzała w internetowych kafejkach, gdzie podając się za starszą niż jest w rzeczywistości, korespondowała z innymi ludźmi z kraju.

bEqtclXH

W dniu zaginięcia miała być widziana przez grupę chłopców, jak wchodzi do sklepu ze starszym mężczyzną. Miał mieć długie włosy, niebieskie oczy, skórzaną kurtkę i glany. Najprawdopodobniej miał 20-25 lat.

Przyjaciółka dziewczyny zeznała później, że podobnego mężczyznę widziała u siebie na klatce schodowej. Miał zrywać plakaty z informacją o zaginionej Iwonie. Policji jednak nie udało się potwierdzić, czy taka sytuacja miała miejsce.

bEqtclXN

I to tyle informacji, jakie udało się zdobyć przez te wszystkie lata. Rodzina wciąż szuka Iwony. Anonimowa osoba ufundowała nagrodę w wysokości 50 tys. zł. dla tego, który pomoże w znalezieniu 32-letniej dziś Iwony.

Zobacz także: Szczepionka na COVID dla dzieci. Kiedy w Polsce? Odpowiedź z Ministerstwa Zdrowia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEqtclYi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Głodny
3 miesiące temu
A zupa stygnie....
Jacus
3 miesiące temu
Przewiduję najazd, kosmitów w czerwcu na Polskę. Wielki problem będzie , bo Niemcy nas zjedzą. A co do tej osoby to na razie nie wiem za trudne.
Popek
3 miesiące temu
A przecież mogła tylko wytatuować sobie gałki oczne...
bEqtclYj
Gość
3 miesiące temu
A doszła po te zupę czy nie? Bo gdyby miała uciekac, to po zupę raczej by nie szła, a jeśli dotarła, to raczej nie planowała ucieczki. Zresztą, chyba by w ogóle nie wracała po lekcjach, gdyby miała w planie uciekać.
Mag
3 miesiące temu
No proszę,reklama prostytutek na każdym kroku,a wypowiedzi bez przekleństw na faktach oparte już tak.Super
Mca
3 miesiące temu
Pewnie faktycznie trafiła na mordercę,nie oceniam,każdy za małolata chciał być starszy,choć nie każdy był naiwny.Nie rozumiem natomiast,po co miała wracać się po zupę?Aż taka tragedia w domu,że bez tej zupy by z głodu poumierali?Bo jeśli tak,to mogła młoda naiwna szukać lepszego życia.Tak czy inaczej,tragedia szczególnie dla matki,która ja po tą nieszczęsną zupę wysłała
...
3 miesiące temu
Ale to już nic nie da,niestety taka prawda
BbT
3 miesiące temu
Pewnie od 20 lat nie żyje... Przykre, ale wydaje się być prawdziwe, najgorsze w tym jest podejście Policji... Najprawdopodobniej uciekła... Jakby chciała uciec, nie wracała by do szkoły po zupę...
llllll :(
3 miesiące temu
to straszne stracic dziecko
Locke
3 miesiące temu
Co jakiś czas znika nastolatka i ślad po niej. Coś mi się wydaje że mamy w Polsce seryjnego. Tylko psy się tym nie chwalą żeby paniki nie siać.
Do rodziny
3 miesiące temu
Może zgłoście się Państwo, do tego człowieka, który pomógł odnaleźć zwłoki chłopca który utonął. To nie jackowski, ale człowiek ma ogromny dar, tylko że chce pozostać anonimowy. Policja zna takie osoby i czasem korzysta z ich pomocy. A do tego zwyrodnialca i do innych zwyroli pedofilów: bardzo będziecie cierpieć po śmierci. Nawet na czyściec nie zasłużyliście. Także można wam tylko współczuć. Dla takich zwyroli to tylko kara śmierci. I tyle w temacie.
Lola
3 miesiące temu
Czy imię Iwona jest przeklęte?
Cherry
3 miesiące temu
To straszne tyle lat żyć w niewiedzy
bEqtclYb
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić