Znaleźli to w mazurskim jeziorze. "Już nigdy się nie wykąpię"

668

Na jeziorze Wielkie Partęczyny na Mazurach doszło do niesamowitego połowu. Jednemu z wędkarzy po niespełna dwóch godzinach walki udało się wyciągnąć z wody ogromnego suma.

Znaleźli to w mazurskim jeziorze. "Już nigdy się nie wykąpię"
Ogromna ryba została złowiona (Facebook)

Według portalu tko.pl o złowionym sumie olbrzymie krążyły lokalne legendy. Podobno niektórzy ludzie mieli go nawet widywać i dokarmiać go frytkami. Mityczne opowieści o rybie zostały potwierdzone 17 grudnia, gdy ta została złowiona przez jednego z wędkarzy.

Informację o połowie zamieściło na Facebooku Koło Nr 35 PZW w Nowym Mieście Lubawskim. Wędkarz walczył z ogromnym sumem na jeziorze Wielkie Partęczyny przez niespełna dwie godziny. Bestia została przez niego złowiona na 32-centymetrową gumę zestawem castingowym do 100 gramów.

Okoliczni mieszkańcy nie kryją zdumienia. "Już nigdy się nie wykąpię", "I weź się teraz latem kąp w jeziorze, jak tu takie potwory pływają", " Ja już nie pływam w jeziorze" - czytamy w komentarzach na Facebooku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rozmiary ogromnego suma zapierają dech w piersiach. Ogromna ryba złowiona przez wędkarza mierzyła aż 227 cm. Wielkie Partęczyny to akwen, w którym dochodzi ostatnimi czasy do spektakularnych połowów. 17 grudnia Ryszard Plitt złowił tam 85-centrymetowego szczupaka, który po zmierzeniu i fotografii wrócił do wody.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Inicjatywa Dudy. Generał gorzko komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić