Jessica Mercedes zachwycona swoim wyglądem. "Jezu, amazing, very hot"

20

Julia Wieniawa 23 grudnia obchodzi urodziny. Postanowiła je jednak wyprawić wcześniej i... już dziś zamierza się bawić. Nie mogło na nich zabraknąć jej wieloletniej przyjaciółki - Jessiki Mercedes. Celebrytki spotkały się u makijażystki gwiazd - Magdy Pieczonki. A tam... Jessica wpadła w zachwyt nad... samą sobą.

Jessica Mercedes zachwycona swoim wyglądem. "Jezu, amazing, very hot"
Jessica Mercedes (Instagram)

Julia Wieniawa dzisiaj zabaluje! W końcu obchodzi 23. urodziny. Celebrytka lubi prezentować się perfekcyjnie, więc na tę okazję wybrała ekscentryczną czerwoną sukienkę z bufiastymi rękawami i bardzo wysokie szpilki.

Nie zapomniała również o makijażu i fryzurze. Pojechała więc do jednej ze swoich ulubionych makijażystek - Magdy Pieczonki i tam... spotkała swoją przyjaciółkę, Jessikę Mercedes.

Lustereczko, powiedz...

Choć Jessika outfit już miała(aż dziw, że postanowiła go nie zmieniać, gdyż pojawiła się w nim dwie godziny wcześniej na "śledziku" z Ciocią Liestyle i Jakobem Koselem), tak jej makijaż szału nie robił.

I tu na wysokości zadania stanęła Magda Pieczonka. Po umalowaniu Julii zabrała się za Jessikę. Ta z kolei, gdy zobaczyła się w lustrze, oniemiała.

Zobaczcie jak wyglądam. Jezu, amazing, very hot [wspaniale, bardzo seksownie - przyp.red.] - zachwycała się sobą do telefonu.

Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Jessiki jeszcze nie było widać na salonach. Ciekawe, czy w taki mocny makijaż spodoba się przyzwyczajonemu do jej naturalniejszej wersji Jakubowi Karasiowi[z którym są parą - przyp.red.] z "The Dumplings".

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić