aktualizacja 

Znana modelka oskarżona o morderstwo. Została aresztowana

7

Courtney Tailor jest znaną amerykańską modelką oraz influencerką. O młodej gwieździe zrobiło się głośno na całym świecie, kiedy została oskarżona o popełnienie zbrodni. W chwili aresztowania Tailor miała 26 lat, a ofiarą padł jej starszy o rok partner.

Znana modelka oskarżona o morderstwo. Została aresztowana
Courtney Tailor została oskarżona o zamordowanie swojego chłopaka (Instagram, thatscourtneytailor)

Jak informuje portal TMZ, do zbrodni miało dojść w zajmowanym przez parę mieszkaniu w Miami na Florydzie. Policja zatrzymała modelkę na Hawajach, gdzie leczyła się w ośrodku odwykowym. Trafiła tam z powodu nadużywania niedozwolonych przez prawo substancji i – zgodnie ze słowami jej prawnika Franka Prieto – zespołu stresu pourazowego.

Courtney Tailor dopuściła się morderstwa z zimną krwią?

Kilka miesięcy po zatrzymaniu do wiadomości publicznej podano, jaką linię obrony obrała Courtney Tailor. 26-latka, której postawiono zarzut zabójstwa drugiego stopnia, zeznała, że zabiła partnera w samoobronie. Frank Prieto przekonuje, że posiada solidne dowody na taki rozwój wypadków.

Frank Prieto relacjonował, że Christian Obumseli, ofiara jego klientki, zaatakował ją i próbował udusić. 26-latka nie miała innego wyjścia – mogła albo dźgnąć agresora nożem, albo pozwolić, żeby pozbawił ją życia, więc zdecydowała się na pierwszy z wariantów. Kamery monitoringu uchwyciły influencerkę tuż po tragedii: na nagraniu widać, że była cała pokryta krwią.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Zabójstwo blogerki Gabby Petito. Śledczy z USA ujawnili przyczynę śmierci
Współpracowaliśmy przy śledztwie i zaproponowaliśmy, że jeśli zostanie oskarżona, stawi się dobrowolnie. Nie możemy doczekać się, aż oczyścimy jej nazwisko w sądzie – podkreślał Frank Prieto (TMZ).

Bliscy Christiana Obumseli nie dają wiary wyjaśnieniom jego partnerki. Są przekonani, że 27-latek nie zaatakował modelki, a ona sama popełniła zbrodnię z zimną krwawią, nie w akcie samoobrony. Przeciwnicy Courtney Tailor na dowód winy młodej kobiety przedstawiają m.in. wywiady, których udzielała kilka lat wcześniej i w których podawała niewiarygodne informacje.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić