Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
JAR
|

Znany muzyk oskarżony o molestowanie. Sprawa Jana Kani dzieli mieszkańców

26
Podziel się

Jan Kania, znany kurpiowski muzyk i nauczyciel uważa, że został niesłusznie skazany za molestowanie małoletniego i że jest niewinny.

Znany muzyk oskarżony o molestowanie. Sprawa Jana Kani dzieli mieszkańców
Muzyk oskarżony o molestowanie (YouTube)

Jan Kania został oskarżony, a potem skazany za molestowanie małoletniego (chłopca poniżej 15 roku życia). Przestępstwa dopuścić się miał na swoim uczniu, a miało do niego dojść kilka lat temu, między styczniem 2015 roku, a czerwcem 2016.

Sprawa nie jest jednak jasna. Muzyk przekonuje, że jest niewinny, a do czynu przyznał się tylko pod naciskami prokuratora. Teraz w każdej chwili może trafić na 2,5 roku do więzienia.

Wiele nocy mam nieprzespanych. Człowiek budzi się w nocy i sam nie wie gdzie jest - podkreśla Jan Kania w programie "Alarm" w TVP 1.

Do molestowania miało dochodzić podczas grania koncertów, a oskarżający nastolatek należał do zespołu, którym opiekował się muzyk. 56-latek miał go podobno dotykać w miejscach intymnych, nawet w trakcie lekcji.

Mieszkańcy wierzą, psycholog nie

W obronie muzyka stają mieszkańcy, rodzice innych dzieci oraz członkowie zespołu. W jego niewinność nie wierzy jednak pedagog szkolna, która zauważyła podejrzanie zachowanie u nastolatka.

Nie wierzę w teorię, że pan Kania jest niewinny. Chłopiec od początku zaczął mówić co mu dolega. Zaczął płakać i drżeć. Widać, że kosztowało go dużo emocji. Nawet zaawansowany aktor nie potrafiłby tak zagrać - tłumaczy.
Zobacz także: Nazwał Łukaszenkę "ciepłym człowiekiem". Dziś mówi zgoła co innego
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Icek Wicek
2 miesiące temu
co prawda wsadzil ale zaraz WYJĄŁ
Ona
2 miesiące temu
Znamy muzyk? Hmm
Nie znam
2 miesiące temu
A tvp go nie broni jak księży?
całuśny
2 miesiące temu
Za komuny zawsze był delegowany który czuwał co w trawie piszczy przy takich wyjazdach , spokój , bezpieczeństwo , troska a dziś bez kościoła wyjazdu nie zorganizujesz .
Parafianin
2 miesiące temu
Każdy psycholog w tej sprawie za pieniadze jest w stanie zniszczyć każdego człowieka. W tej sytuacji nikt nie jest w stanie czego kolwiek udowodnić. A człowiek posadzone O molestowanie nie ma szans obrony. Bo pani psycholog potrafi tak małoletnim pokierować, że gowniarze bedzie zaprzydiegal sie ze tak było, aby osiągnąć swój cel. A napewno pomoze mu w tym pani psycholog. Bo to dziecku stała się krzywda. Domniemania krzywda. Ale żeby to dziecku udowodnić to jest to nie możliwe, bo według prawa drugi raz nie można dziecka przesłuchać. Ale oskarżonego mozna tropić przedluchaniami do wydania wyroku.
Pi61
2 miesiące temu
Faktycznie sławny zaraz po Mozarcie
Mirek
2 miesiące temu
Przyznał się, więc o co chodzi.
Tom
2 miesiące temu
No ciekaw jestem ale nikt prawdy nie powie nie ma co oskarzac dziadka bo nie ma dowodow a nastolatkom rozne glupoty uderzaja do glowy .
Maya
2 miesiące temu
rodzice bronią dziada tak jak bronili tego od "Słowików" - to jest straszne, że kariera dziecka jest ważniejsza od jego zdrowia TO JEST STRASZNE !!!!! Rodzice opamiętajcie się !!!
Heniek
2 miesiące temu
gdyby to było moje dziecko to ten Pan jadłby schabowego przez słomkę siedząc na wózku
BBBB
2 miesiące temu
Połowa była molestowana a druga chciała być
69 +
2 miesiące temu
A kto tam w młodości nie molestował?
dowody
2 miesiące temu
Czy ginekolog zbadała chłopca?
Zoja
2 miesiące temu
A od kiedy to pedagog szkolna jest specjalistką od gry aktorskiej? To jest tylko jej opinia- nieistotna, bo liczą się fakty. Winę należy udowodnić. Może chłopak był molestowany przez kogoś innego? Sprawę trzeba bardzo dokładnie zbadać. Winnego ukarać. Ofiarę otoczyć opieką, bo to trauma.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić