o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
NM
|

Znów głośno o Wuhan. Zdjęcia z weekendu obiegły świat

11
Podziel się

W Wuhan po raz kolejny Chińczycy zgromadzili się tłumnie w parku wodnym, aby imprezować. W mieście, gdzie parę miesięcy temu wybuchła pandemia. Setki mieszkańców wesoło pływa obok siebie na gumowych materacach, bez środków ochronnych, bez maseczek.

Znów głośno o Wuhan. Zdjęcia z weekendu obiegły świat
(Facebook)
bEEiOGMR

Basen w Wuhan, o którym pisaliśmy niedawno tutaj, znowu zgromadził setki Chińczyków. W Maya Beach odbyło się kolejne wydarzenie artystyczne. Park wodny regularnie przyciąga uwielbiających to miejsce mieszkańców, gotowych zażyć nieco rozrywki.

Poprzednim razem, gdy odbyła się impreza, za granicą słychać było głosy sprzeciwu. Wielu obywatelom z Zachodu nie podobało się zachowanie Chińczyków. Ich zdaniem tak duże zgromadzenie niesie za sobą ogromne ryzyko, łącznie z ponownym wybuchem epidemii.

bEEiOGMT

Chińczycy odpowiedzieli poprzednim razem, że nie przejmują się powrotem epidemii, bo rząd pokazał im, jak dobrze jest sobie w stanie z nią poradzić. W końcu Wuhan to pierwsze miasto, które musiało stawić czoła kryzysowi. Dzisiaj gospodarka Chin zaczyna odżywać. To dla Chin znak, że "wiedzą, co robią", a reszta niepotrzebnie panikuje - twierdzą władze.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Sprawdziliśmy, jak wygląda powrót do szkoły w czerwonej strefie

Internauci oburzeni. "Hipokryzja"

Na nowych nagraniach widać duży tłum zgromadzony na miejscu, ale zdaje się, że tak jak poprzednio, ludzi jest tam o wiele mniej, niż mogłoby zmieścić się na terenie Maya Beach. Możliwe, że właściciele parku jednak zastosowali się do środków bezpieczeństwa. Poprzednio zmniejszono ilość osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu do połowy.

bEEiOGMZ

Park Maya Beach przyciąga tłumy, bo oferuje moc atrakcji. Na imprezy zjeżdżają się artyści znani w całym kraju, a podczas zabawy występom towarzyszą pokazy fajerwerków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEiOGNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(11)
matei
rok temu
Kolejny denny artykuł, a co mają pływać w rękawiczkach i maseczkach najlepiej gumowych co by się podusili? Dno! Przynajmniej nie zbankrutują jak połowa polskich firemek.
Kolo
rok temu
Hipokryzja jest pisanie takiego artykułu redaktorze pojedź do obojętnie jakiego turystycznego miasta Europy to zobaczysz jak europejczycy przejmują się pandemia....
Kamil
rok temu
Zastanawiam się kto i dlaczego wpuścił 30 lat temu Chiny na salony świata bez żadnej kontroli i ograniczeń. Oczywiście, że rację ma Trump, który widzi presję Chin na amerykańską gospodarkę, postrzega ich jako sprawcę rosnącego bezrobocia i recesji oraz zagrożenie dla amerykańskich interesów. Dlaczego rzekomo mądrzy przywódcy Europy nie obudowali całej północnej Afryki pasem tysięcy firm dających Afrykanom pracę i powstrzymujących ich imigrację do Europy, tylko pozwolili na przeniesienie produkcji prawie wszystkiego do Chin ?
bEEiOGNv
Ania
rok temu
Przecież już o tym pisaliście i to nie tak dawno... WTF?
Twoja stara
rok temu
O2 to chłam i ściema
Mie199
rok temu
Brak slow
PapaSmurf
rok temu
Urodziłem się jako człowiek ale czuję się Papą Smurfem . Żądam akceptacji i immunitetu . Będę rozwieszał niebieskie flagi .
Nick
rok temu
Bo wiedzą że to ściema :D
Czajnik
rok temu
Hehehe... Opłaceni posmaki :)
Stopfalseinfo
rok temu
To już bylo🤣
🤣🤣🤣
rok temu
To już bylo!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić