aktualizacja 

Nagranie z polskiego kurortu. "Mężczyznami nie można ich nazwać"

686

W sieci opublikowano nagranie z Zakopanego, na którym widzimy grupę mężczyzn bez koszulek jadących busem ulicami miasta. Jeden z "turystów" stoi na dachu auta, pozostali wychylają się przez okna. "Żałosne dzieci, bo mężczyznami nie można ich nazwać" - komentują internauci.

Nagranie z polskiego kurortu. "Mężczyznami nie można ich nazwać"
Bezmyślna przejażdżka w Zakopanem (Google Maps, Twitter)

Zakopane przyciąga rocznie miliony turystów. O każdej porze roku Zakopane jest pełne atrakcji. Turyści, którzy preferują aktywny wypoczynek, wybierają górskie szlaki w Tatrach. Inni korzystają z atrakcji, które oferuje miasto.

"Zobaczcie, co robią turyści w Zakopanem. Po 20:00 kilku mężczyzn urządziło sobie przejażdżkę na busie ulicą Nowotarską" - czytamy pod nagraniem opublikowanym na Twitterze przez "Tygodnik Podhalański".

Na filmie widzimy grupę młodych mężczyzn jadących czarnym busem marki Mercedes. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ich zachowanie. Mężczyźni jechali bez koszulek, jeden z nich był na dachu auta, inni wychylali się przez okna.

Na szczęście nie doszło do żadnej tragedii, jednak jak mówią świadkowie zdarzenia, do nieszczęścia niewiele brakowało. - Wszyscy wrzeszczeli: "Zakopane" - relacjonuje mieszkanka Zakopanego w rozmowie z "Tygodnikiem Podhalańskim".

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nagranie zamieszone w mediach społecznościowych jest szeroko komentowane przez internautów. Komentujący nie mają wątpliwości, że taka sytuacja powinna być zgłoszona na policję. "A gdzie policja? Stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale problemy innym kierowcom. Żałosne" - napisała jedna z internautek. Wśród komentarzy czytamy m.in.:

Żałosne dzieci, bo mężczyznami nie można ich nazwać.
I dlatego właśnie jeżdżę do Zakopanego tylko poza sezonem
To zadziwiające, jaką ewolucję przeszło słowo "turysta" na przestrzeni lat...
Komuś się chyba Bałtyk z górami pomylił, zwłaszcza temu na dachu.
Zobacz także: Jesienny urlop w Polsce. Jaki kierunek wybrać?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić